Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa organizacja trzydniowej wycieczki do Dolni Morawa i Pragi dla pracowników Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki w terminie 12-14 czerwca 2026 r.

Zamawiający Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (Opole, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa organizacja trzydniowej wycieczki do Dolni Morawa i Pragi dla pracowników…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Opolskie Centrum Rozwoju GospodarkiOpole, Opolskieopublikowano 3 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

OPOLSKIE CENTRUM ROZWOJU GOSPODARKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 160128701

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Krakowska 38

1.4.2.)Miejscowość

Opole

1.4.3.)Kod pocztowy

45-075

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ocrg.opolskie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

ocrg.ezamawiajacy.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-69690d6d-b4a7-410c-a95e-755141828d9f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00321327

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00199544

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa organizacja trzydniowej wycieczki do Dolni Morawa i Pragi dla pracowników Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki w terminie 12-14 czerwca 2026 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja trzydniowej wycieczki do Dolni Morawa i Pragi dla pracowników Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki w terminie 12-14 czerwca 2026 r.
2. Na usługę kompleksowej organizacji wycieczki składa się:
1) usługa transportowa,
2) usługa hotelowa (noclegi),
3) usługa gastronomiczna (wyżywienie),
4) ubezpieczenie uczestników wyjazdu,
5) zapewnienie opieki pilota/opiekuna wycieczki,
6) zapewnienie opieki przewodnika wycieczki,
7) zapewnienie biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji.
3. Liczba uczestników wycieczki: od 45 do 50 osób.
4. Dokładna liczba oraz lista (na potrzeby ubezpieczenia oraz rezerwacji miejsc
w hotelu) uczestników wycieczki zostanie przekazana Wykonawcy najpóźniej na 10 dni kalendarzowych przed datą wyjazdu.
5. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1A do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-06-12 do 2026-06-14

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Chortycia Ihor Sydor

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7952355145

4.3.4.)Miejscowość

Przemyśl

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

95000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00256095/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

95000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63510000-7Usługi biur podróży i podobne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →