Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu elektronicznego i urządzeń niezbędnych do realizacji zadań w ramach projektu pn.: "Uniwersytet Ludowy Pogranicza"

Zamawiający Gmina Gołdap (Gołdap, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu elektronicznego i urządzeń niezbędnych do realizacji zadań w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GołdapGołdap, Warmińsko-Mazurskie (powiat Gołdapski →)opublikowano 2 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gołdap

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671231

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Zwycięstwa 14

1.4.2.)Miejscowość

Gołdap

1.4.3.)Kod pocztowy

19-500

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pom@goldap.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.goldap.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a811c86-4d75-4caf-9664-fbf0f7eaaad9

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00320352

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00245464

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Program regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (priorytet 6. Edukacja i kompetensje EFS+, Działanie: FEWM.06.05 Edukacja przez całe życie, nr umowy FEWM.06.05-IZ.00-0026/24-00 z dnia 28.03.2025 r.)

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu elektronicznego i urządzeń niezbędnych do realizacji zadań w ramach projektu pn.: "Uniwersytet Ludowy Pogranicza"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu elektronicznego i urządzeń niezbędnych do realizacji zadań w ramach projektu pn. ,,Uniwersytet Ludowy Pogranicza", który jest realizowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (priorytet 6. Edukacja i kompetencje EFS +,Działanie: FEWM.06.05 Edukacja przez całe życie, nr umowy FEWM.06.05-IZ.00-0026/24-00 z dnia 28.03.2025r.), w następujących częściach:


CZĘŚĆ III – Dostawa projektora oraz futerału do projektora

Wymagania dotyczące projektora:
• źródło światła: laserowe,
• rozdzielczość natywna: minimum 1920 × 1080,
• obsługa sygnału wejściowego do 4K,
• minimum 5000 lumenów,
• kontrast minimum 300 000:1 (dynamiczny),
• żywotność źródła światła minimum 20 000 godzin w trybie standardowym oraz minimum 30 000 godzin w trybie ekonomicznym,
• proporcje obrazu: natywne: 16:9, Obsługiwane: 4:3, 16:10,
• korekcja geometrii obrazu: korekcja trapezowa pionowa i pozioma (automatyczna lub manualna), korekcja narożników,
• obiektyw: zoom optyczny: minimum 1.2x, rzut: krótki lub standardowy,
• złącza wejściowe/wyjściowe: minimum 2 × HDMI, 1 × VGA (D-Sub 15), 1 × wejście audio (3.5 mm), 1 × USB-A (zasilanie lub multimedia), 1 × USB-B (sterowanie), 1 × RJ-45 (LAN),
1 × RS232,
• możliwość bezprzewodowej transmisji obrazu (opcjonalny moduł lub wbudowany),
• wbudowany głośnik o mocy minimum 10 W,
• poziom hałasu: maksymalnie 30 dB w trybie standardowym oraz maksymalnie 26 dB
w trybie ekonomicznym,
• natychmiastowe włączanie/wyłączanie,
• praca 24/7,
• automatyczne włączanie po podaniu sygnału,
• obsługa prezentacji z nośników USB,
• możliwość montażu pod sufitem,
• waga maksymalnie 5 kg,
• gwarancja: min 24 miesiące

Wymagania dotyczące futerału:
• dedykowany lub dopasowany do oferowanego projektora,
• futerał przeznaczony do bezpiecznego transportu i przechowywania projektora multimedialnego wraz z akcesoriami,
• konstrukcja miękka, wzmocniona,
• ścianki usztywniane, odporne na odkształcenia,
• wnętrze wyłożone materiałem amortyzującym,
• wewnętrzne przegrody lub wkłady dopasowujące (stałe lub regulowane),
• główna komora na projektor oraz minimum jedna dodatkowa kieszeń na akcesoria (kable, pilot, zasilacz),
• kieszenie zamykane,
• możliwość pełnego otwarcia futerału dla łatwego dostępu,
• regulowany pasek na ramię,
• wygodny uchwyt do przenoszenia w dłoni,
• wzmocnione punkty mocowania paska,
• kolorystyka stonowana,
• odporność na lekkie opady deszczu
• estetyczne wykonanie, brak ostrych krawędzi wewnątrz

2. Wymagania związane z realizacją niniejszego zamówienia, sposób realizacji zawarte zostały
w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
3. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, winien spełniać wymagania wynikające
z obowiązujących przepisów prawa, posiadać certyfikat bezpieczeństwa CE (Conformité Européenne), pozostałe wymagane certyfikaty oraz winien być zgodny z warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia.
4. W celu uniknięcia wieloznaczności leksykalnej, Zamawiający informuje, że pojęcie „fabrycznie nowy” ma określone znaczenie tj. wytworzony (wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku) środek trwały jak i jego część, przed nabyciem nie były w jakiejkolwiek formie używane.
5. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 99 ust. 5 i art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne dla robót, materiałów, systemów spełniające obowiązujące standardy i wymagania. Zamawiający zastrzega, że wszędzie tam, gdzie w treści opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego opis przedmiotu zamówienia, zostały w opisie tego przedmiotu wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie urządzeń lub materiałów należy je traktować wyłącznie jako propozycje. Zamawiający dopuszcza metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie itp. równoważne do przedstawionych
w opisie przedmiotu zamówienia. Dopuszcza się więc zaproponowanie w ofercie wszelkich równoważnych odpowiedników rynkowych o właściwościach nie gorszych niż wskazane przez Zamawiającego. Parametry wskazanego standardu określają minimalne warunki techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne, jakie ma spełniać przedmiot zamówienia.
W ofercie można przyjąć metody, materiały, urządzenia, systemy, technologie itp. innych marek
i producentów, jednak o parametrach technicznych, jakościowych i właściwościach użytkowych oraz funkcjonalnych odpowiadających metodom, materiałom, urządzeniom, systemom, technologiom itp. opisanym w SWZ. Ponadto zamienne urządzenia przyjęte do wyceny: winny spełniać funkcję, jakiej mają służyć, winny być kompatybilne z pozostałymi urządzeniami, aby zespół urządzeń dawał zamierzony efekt, nie mogą wpływać na zmianę rodzaju i zakresu zamówienia. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowane rozwiązania równoważne pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny technologii, systemów, materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty musi być dołączony wykaz tych technologii, systemów, urządzeń lub materiałów, który będzie w swej treści zawierał podanie: rodzaj
i opis zastosowanej technologii lub systemu, nazwy zastosowanego urządzenia/materiału, nazwy producenta, precyzyjnego i jednoznacznego typu urządzenia lub materiału. Niniejsze dokumenty muszą w sposób jednoznaczny stwierdzać równoważność proponowanych technologii /systemów /urządzeń /materiałów. W przypadku wątpliwości co do równoważności zaproponowanych w ofercie zamienników technologii /systemów /urządzeń /materiałów równoważnych, Zamawiający na etapie badania oferty może wymagać wykazania (udokumentowania) równoważności. Mając na uwadze treść art. 105 ustawy pzp, Zamawiający podkreśla, iż nie ogranicza katalogu dokumentów jakie Wykonawca, w celu udowodnienia równoważności, winien przedłożyć w ofercie.
6. Poprzez dokumentację potwierdzającą minimalne wymagania parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. W przypadku zaoferowania materiałów/ wyrobów niespełniających minimalnych parametrów jakościowych, określonych w opisie przedmiotu zamówienia, oferta takiego Wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, jako że jej treść nie będzie odpowiadała treści SWZ.
7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Potencjalny wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia lub na wybrane. Zamawiający informuje, że każda część zamówienia będzie oceniana oddzielnie.

3.9.)Główny kod CPV

38652100-1 - Projektory

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MITEL Michał Szorc

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8481664426

4.3.3.)Ulica

Suwalska 69a

4.3.4.)Miejscowość

Ełk

4.3.5.)Kod pocztowy

19-300

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

10050,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00280201/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

10050 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gołdap prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gołdap.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38652100-1 (Projektory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.