Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
459 897 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Projekt przebudowy pasa drogowego ul. Niezapominajki (al. Róż - al. Szucha) oraz Al. Szucha (Niezapominajki - Główna) / ZRID
    Wartość umowy
    61 008 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Projekt przebudowy pasa drogowego tak zwanej ul. Dobrej BIS (Dobra - Wilsona) na jednokierunkową / ZRiD
    Wartość umowy
    88 560 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Projekt przebudowy pasa drogowego ul. Luksusowej (Miła - Dobra) na jednokierunkową / ZRID
    Wartość umowy
    70 110 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Projekt przebudowy pasa drogowego ul. Zielonej (Wawerska - Ejsmonda) na jednokierunkową / ZRID
    Wartość umowy
    78 720 zł
    6 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Projekt przebudowy pasa drogowego ul. Przybosia na jednokierunkową / ZRID
    Wartość umowy
    77 244 zł
    6 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6Projekt przebudowy pasa drogowego ulicy bez nazwy (wzdłuż nieruchomości Klimatyczna od 1 do 1F) / ZRID
    Wartość umowy
    84 255 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
36 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie projektanta20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej do uzyskania decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej (dalej: decyzji ZRID) rozbudowy dróg gminnych - 6 części (1)

Zamawiający Miasto Józefów (Józefów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej do uzyskania decyzji zezwalającej na realizację…”, wybierając ofertę wykonawcy diStrada Sebastian Wasilewski. Łączna wartość umów: 459 897 zł. Złożono 36 ofert.

Zamawiający: Miasto JózefówJózefów, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 2 lipca 2026
Łączna wartość umów
459 897 zł
Liczba ofert
36 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 marca 2026

    Termin ofert: 27 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 lipca 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 6 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma diStrada Sebastian Wasilewski za łącznie 459 897,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 36 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Józefów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013268729

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Józefów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-420

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@jozefow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jozefow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji projektowej do uzyskania decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej (dalej: decyzji ZRID) rozbudowy dróg gminnych - 6 części (1)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2d4564bf-9a4a-4c8e-b53f-021a6fb910ca

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00319899

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00046448/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Usługi projektowania dróg

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00159732

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP.271.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt przebudowy pasa drogowego ul. Niezapominajki (al. Róż - al. Szucha) oraz Al. Szucha (Niezapominajki - Główna) / ZRID.

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

59918,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt przebudowy pasa drogowego tak zwanej ul. Dobrej BIS (Dobra - Wilsona) na jednokierunkową / ZRiD

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

81707,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt przebudowy pasa drogowego ul. Luksusowej (Miła - Dobra) na jednokierunkową / ZRID

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

76260,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt przebudowy pasa drogowego ul. Zielonej (Wawerska - Ejsmonda) na jednokierunkową / ZRID

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

85792,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt przebudowy pasa drogowego ul. Przybosia na jednokierunkową / ZRID

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

111666,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Projekt przebudowy pasa drogowego ulicy bez nazwy (wzdłuż nieruchomości Klimatyczna od 1 do 1F) / ZRID

4.5.3.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.)Wartość części

65365,85 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61008,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

115620 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61008,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

diStrada Sebastian Wasilewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321685174

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61008,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88560 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

139999,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88560 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

diStrada Sebastian Wasilewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321685174

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88560 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-24

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70110 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

164820 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70110 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

diStrada Sebastian Wasilewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321685174

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70110 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-21

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78720 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

164820 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78720 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

diStrada Sebastian Wasilewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321685174

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78720 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-03

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77244 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

159999,93 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

77244 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

diStrada Sebastian Wasilewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321685174

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77244 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-26

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84255 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

166050 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84255 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

diStrada Sebastian Wasilewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5321685174

7.3.4)Miejscowość

Józefów

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84255 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 199 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
110 500 zł381 883 zł
Rozstęp międzykwartylowy
271 383 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
110 500 zł
Mediana
244 199 zł
Górny kwartyl
381 883 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Józefów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Józefów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 459 897 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: diStrada Sebastian Wasilewski (Józefów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.