Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
303 262 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2026
Okres realizacji
84 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 303 262 zł – 318 004 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa dwóch fabrycznie nowych zestawów akumulatorowych hydraulicznych narzędzi ratowniczych wraz z akcesoriami (2)

Zamawiający Miasto Józefów (Józefów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa dwóch fabrycznie nowych zestawów akumulatorowych hydraulicznych narzędzi…”, wybierając ofertę wykonawcy ARMATEC ARKADIUSZ BŁACH, MATEUSZ BOROWSKI SPÓŁKA CYWILNA. Wartość umowy: 303 262 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto JózefówJózefów, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 2 lipca 2026
Wartość umowy
303 262 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARMATEC ARKADIUSZ BŁACH, MATEUSZ BOROWSKI SPÓŁKA CYWILNA (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 303 261,96 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 303 261,96 zł do 318 004,20 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 84 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail