Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
138 959 zł
Umowa zawarta
23 lipca 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 138 959 zł – 223 842 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„ Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Sawice-Wieś”

Zamawiający Gmina Repki (Repki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Sawice-Wieś”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Remontowo-Budowlane Marek Lipka. Wartość umowy: 138 959 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina RepkiRepki, Mazowieckieopublikowano 2 lipca 2026
Wartość umowy
138 959 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 kwietnia 2026

    Termin ofert: 14 maja 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 lipca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Remontowo-Budowlane Marek Lipka (Węgrów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 138 959,25 zł (umowę zawarto 23 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 138 959,25 zł do 223 841,64 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA REPKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582055

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Parkowa 7

1.5.2.)Miejscowość

Repki

1.5.3.)Kod pocztowy

08-307

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.skorupka@repki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://repki.bip.net.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbcb58fc-19da-46a7-a0ef-a646bfcb36db

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„ Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Sawice-Wieś”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dbcb58fc-19da-46a7-a0ef-a646bfcb36db

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00318549

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00215480

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

In.G.Km.271.6.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem jest realizacja zadania pn. Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Sawice-Wieś w skład którego wchodzi

- Dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbami lateksowymi wraz z gruntowaniem ścian i naprawą ubytków tynków w ścianach (15% ) 120,00 m2 - Demontaż starych parapetów zewnętrznych oraz montaż nowych z blachy powlekanej o rozwinięciu 30 cm 4.5 m2 - Docieplenie ścian płytami styropianowymi o grubości 10 cm i współczynniku przewodzenia min 0,031 W/(m*K) wraz z wklejeniem siatki, obsadzeniem kątowników, zaciągnięciem dwukrotnie klejem i wykonaniem tynku silikonowego 270,00 m2 - Docieplenie ścian płytami styropianowymi o grubości 5 cm i współczynniku przewodzenia min 0,031 W/(m*K) wraz z wklejeniem siatki, obsadzeniem kątowników, zaciągnięciem dwukrotnie klejem i wykonaniem tynku silikonowego 25 m2 - Docieplenie ościeży płytami styropianowymi o grubości 2 cm i współczynniku przewodzenia min 0,031 W/(m*K) wraz z wklejeniem siatki oraz zaciągnięciem klejem i wykonaniem tynku silikonowego 10 m2 - Docieplenie cokołu płytami styropianowymi fundamentowymi typu AQUA o grubości 8 cm i współczynniku przewodzenia min 0,036 W/(m*K) wraz z wklejeniem siatki oraz zaciągnięciem klejem i wykonaniem tynku silikonowego wraz z odkopaniem i zasypaniem cokołu poniżej gruntu 40 m2 - Odkopanie fundamentów na szerokości ok 50 cm wraz z wyrównaniem ich z nierówności , zabezpieczenie preparatem przeciwwilgociowym oraz termoizolacją Styrodur o grubości 8 cm wraz z zabezpieczeniem folią kubełkowa i zasypaniem piaskiem 40 m2 - Demontaż i ponowny montaż elementów naściennych ( tablice; szyldy; zadaszenia, oświetlenie itp.) 1 komplet - Rozebranie i ponowne ułożenie kostki betonowej wraz z uzupełnieniem podbudowy cementowo-piaskowej(opaska budynku) 40 m2 - Wykonanie nowej opaski budynku z kostki betonowej grubości 6 cm warz z podbudową cementowo- piaskowa oraz ustawieniem obrzeża o grubości 6 cm 50 m2 - Dostawa i montaż drzwi na poddasze z płyty warstwowej min 5 cm w kolorze brązowym 3,00 m2 - Pokrycie dachów blacha powlekana – montaż osłon bocznych o rozwinięcie do 25 cm wraz z wykonaniem wzmocnienia z desek czołowych – wiatrownice 25 mb - Przedłużenie istniejącego systemu wentylacji zewnątrz budynku – elementy zewnętrzne kolor brązowy 5 komplety - Demontaż oraz ponowny montaż wraz z przełożeniem w rury osłonowe i skrzynki istniejącej instalacji odgromowej 1 komplet - Montaż dwóch opraw oświetleniowych typu LED o mocy min 30 W przed wejściem do budynku 2 komplety - Montaż oświetlenia zewnętrznego ozdobnego na ścianie elewacji wraz z rozprowadzeniem przewodu zasilającego 10 szt. 2.Wspólny Słownik Zamówień CPV: 45000000-7 – Roboty budowlane 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45400000-1- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138959,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

223841,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

138959,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Remontowo-Budowlane Marek Lipka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

824 1197600

7.3.3)Ulica

ul. Akacjaowa

7.3.4)Miejscowość

Węgrów

7.3.5)Kod pocztowy

07-100

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138959,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Repki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Repki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 138 959 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Remontowo-Budowlane Marek Lipka (Węgrów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.