Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na place zabaw w Myślicach i Przezmarku Gmina Stary Dzierzgoń w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zakup elementów placu zabaw dla dzieci z niepełnosprawnościami.
Zamawiający Gmina Stary Dzierzgoń (Stary Dzierzgoń, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na place zabaw w Myślicach i Przezmarku Gmina Stary…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 737 819 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=65, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Stary Dzierzgoń |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 170748100 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Stary Dzierzgoń 71 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Stary Dzierzgoń |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 82-450 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL638 - Starogardzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 552761481 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@starydzierzgon.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://ug.starydzierzgon.samorzady.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1b5245da-018a-4dbb-a667-73eaab4d9835 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00318294 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00136540 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zamówienie realizowane w ramach projektu „Edukacja włączająca w Gminie Stary Dzierzgoń” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027 (FEP 2021-2027). |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na place zabaw w Myślicach i Przezmarku Gmina Stary Dzierzgoń w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zakup elementów placu zabaw dla dzieci z niepełnosprawnościami. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część I – Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na plac zabaw w Myślicach |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw 45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część II – Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na plac zabaw w Przezmarku |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw 45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-04-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 90 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | WERAN Sp.z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8943007267 |
| 4.3.3.) | Ulica | Nowodworska 12/9 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wrocław |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 54-433 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 119064,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00208045/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-16 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 119064,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.