Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
194 469 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    29 446 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    69 167 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 000 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    74 856 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji– „Termin”40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie

Zamawiający Straż Miejska Miasta Krakowa (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 194 469 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Straż Miejska Miasta KrakowaKraków, Małopolskieopublikowano 1 lipca 2026
Łączna wartość umów
194 469 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Stambud Sp. z o. o. (części 1, 2, 4); Stanisław Panek Firma Handlowo – Usługowa PROFES-BUD (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 194 469,06 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

STRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWA

1.3.)Oddział zamawiającego

Referat Logistyki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350007399

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Jana Pawła II 188

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-982

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@strazmiejska.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.krakow.pl/ST

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://strazmiejska-krakow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Prace remontowo – budowlane w budynku, mieszącym się przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8b76132c-30b1-49fd-a5ba-9e932c215daa

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00317958

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00097131/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Prace remontowo - budowlane w budynku przy al. Jana Pawła II 188 w Krakowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00265265

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ST.RL.261.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

175726,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część I – Remont pomieszczenia archiwum znajdującego się w piwnicy;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.5.)Wartość części

29919,49 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część II – Dostawa i montaż drzwi aluminiowych;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.5.)Wartość części

77904,05 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część III – Dostawa i montaż drzwi wewnętrznych do pomieszczeń;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.5.)Wartość części

27428,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część IV – Remont klatki schodowej przy wejściu głównym;
2. W zależności od wybranej części, Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia o którym mowa w pkt 1 wykona roboty remontowo-budowlane, instalacyjne branży sanitarnej oraz instalacyjne branży elektrycznej, w zakresie określonym w:
a) Dokumentacji technicznej;
b) Ofercie Wykonawcy z dnia …
c) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, zawierającej:
a) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB);
b) przedmiar robót;
c) opis przedmiotu zamówienia.
4. Załączone do dokumentacji technicznej przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy, a Wykonawca w cenie oferty jest zobowiązany uwzględnić wszystkie koszty niezbędne do realizacji zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy został określony w załącznikach do SWZ, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Dokumentacji Technicznej stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy

4.5.5.)Wartość części

80891,61 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29445,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29445,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stambud Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9441783415

7.3.3)Ulica

. ul. Św. Wojciecha 89

7.3.4)Miejscowość

Modlnica

7.3.5)Kod pocztowy

32-085

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29445,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54735,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

69166,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69166,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stambud Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9441783415

7.3.3)Ulica

ul. Św. Wojciecha 89

7.3.4)Miejscowość

Modlnica

7.3.5)Kod pocztowy

32-085

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69166,87 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28513,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stanisław Panek Firma Handlowo – Usługowa PROFES-BUD

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8691626840

7.3.3)Ulica

Stróże 109

7.3.4)Miejscowość

Zakliczyn

7.3.5)Kod pocztowy

32-840

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74856,27 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

150000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74856,27 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stambud Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9441783415

7.3.3)Ulica

ul. Św. Wojciecha 89

7.3.4)Miejscowość

Modlnica

7.3.5)Kod pocztowy

32-085

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74856,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Straż Miejska Miasta Krakowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 194 469 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Stambud Sp. z o. o. (Modlnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.