Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Rozbudowa DP 1116C relacji [Stare Gronowo]-gr. woj.-Piaseczno na odcinku o dł. ok 0,900 km ulokowanym pomiędzy km 11+473, a km 12+373 jej przebiegu w m. Piaseczno, gm. Sępólno Krajeńskie
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Przebudowa DP 1116C relacji [Stare Gronowo]-gr. woj.-Piaseczno na odcinku o dł. ok 1,473 km ulokowanym pomiędzy km 10+000, a km 11+473 jej przebiegu drogi pole-gająca na budowie drogi dla pieszych i rowerów w m. Dziechowo/Piaseczno, gm. Sęp
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowych

Zamawiający Zarząd Drogowy w Sępólnie Krajeńskim (Sępólno Krajeńskie, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Opracowanie dokumentacji projektowych”. Złożono 2 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DROGOWY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092363449

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Koronowska 5

1.5.2.)Miejscowość

Sępólno Krajeńskie

1.5.3.)Kod pocztowy

89-400

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zd@zd-sepolno.lo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zd-sepolno.lo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25df2d09-84bf-4c59-b926-785a75064af0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-25df2d09-84bf-4c59-b926-785a75064af0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00316903

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016141/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej dla DP 1116C

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00302801

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZD-PO.272.16.2026.AK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

236585,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa DP 1116C relacji [Stare Gronowo]-gr. woj.-Piaseczno na odcinku o dł. ok 0,900 km ulokowanym pomiędzy km 11+473, a km 12+373 jej przebiegu w m. Piaseczno, gm. Sępólno Krajeńskie;

4.5.3.)Główny kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

163414,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa DP 1116C relacji [Stare Gronowo]-gr. woj.-Piaseczno na odcinku o dł. ok 1,473 km ulokowanym pomiędzy km 10+000, a km 11+473 jej przebiegu drogi pole-gająca na budowie drogi dla pieszych i rowerów w m. Dziechowo/Piaseczno, gm. Sępólno Krajeńskie.

4.5.3.)Główny kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

73170,74 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

jedyna złożona oferta przewyższa kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

225705,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

225705,00 PLN

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

jedyna złożona oferta przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

223860,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

223860,00 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Drogowy w Sępólnie Krajeńskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sępólno Krajeńskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71300000-1 (Usługi inżynieryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.