Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do utrzymania czystości.
Zamawiający Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich (Siemianowice Śląskie, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do utrzymania czystości”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Śląskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 272165010 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Jana Pawła II 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Siemianowice Śląskie |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 41-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (32) 735-76-31 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | klaudiusz.sommer@clo.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.clo.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00316651 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-07-01 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00315543 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 12) Przed zmianą | Pakiet 12: Środki czyszczące 1. Preparat w kolorze niebieskim (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym oraz z uwagi na system procedur stosowany przez Zamawiającego), nadający się do codziennego mycia wszystkich zmywalnych powierzchni takich jak szyby, lustra, przeszklenia, meble, marmur, powierzchnie laminowane, lamperie. Nie pozostawiający smug, szybko wysychający. Preparat biodegradowalny. Wartość pH koncentratu: 6,2-7,5; Gęstość 0.980-0.995 g/ cm³, stężenie robocze nie większe niż 1%, Alkohol etylowy 1-11%, sulfobursztynian sodowy o stężeniu 1-3%, Opakowanie z podziałką na butelce, nie więcej niż co 50 ml. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane metodą sitodruku, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz. Do każdej butelki Wykonawca dostarczy kompatybilny kieliszek dozujący z wężykiem, z tworzywa sztucznego z możliwością nakręcenia na gwint butelki. Dozowanie na kieliszku co 5 ml. Długość wężyka sięgająca dna butelki. Korek musi być zamykany. Do zestawu Wykonawca dostarczy pustą butelkę o pojemności 650 ml. z głowicą natryskową. Butelka z zamieszczoną etykietą preparatu, wykonana z tworzywa sztucznego. Wielkość opakowania: 1 l. Łączna ilość: 30 l. Ilość: 30 zestawów. 2. Preparat w kolorze niebieskim (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym oraz z uwagi na system procedur stosowany przez Zamawiającego), nadający się do codziennego mycia wszystkich zmywalnych powierzchni takich jak szyby, lustra, przeszklenia, meble, marmur, powierzchnie laminowane, lamperie. Nie pozostawiający smug, szybko wysychający. Preparat biodegradowalny. Wartość pH koncentratu: 6,2-7,5; Gęstość 0.980-0.995 g/ cm³, stężenie robocze nie większe niż 1%, Alkohol etylowy 1-11%, sulfobursztynian sodowy o stężeniu 1-3%. Ze względu na procedury czystościowe obowiązujące w szpitalu, etykiety opakowań muszą być wykonane metodą sitodruku, co umożliwi przeprowadzenie dezynfekcji butelki z zewnątrz. Wielkość opakowania: 5 l. Łączna ilość: 80 l. Ilość: 16 opakowań. 3. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze czerwonym (zgodnie z przyjętym zwyczajowo na Polskim rynku chemii profesjonalnej kodem kolorystycznym oraz z uwagi na system procedur stosowany przez Zamawiającego) zawierający kwas cytrynowy do codziennego i gruntownego czyszczenia powierzchni sanitarnych. Formuła na bazie połączenia żelu, kwasu i środka powierzchniowo-czynnego usuwająca zanieczyszczenia i osady z kamienia. Preparat biodegradowalny. Skład: kwas cytrynowy: 1-5%, Oksyetylenowany łańcuchowy alkanolol (C12-C14), siarczan (VI) sodu: 1-2,5%, Anionowe środki powierzchniowo-czynne: Po zmianie: Pakiet 12: Środki czyszczące 1. Preparat w kolorze niebieskim, nadający się do codziennego mycia wszystkich zmywalnych powierzchni takich jak szyby, lustra, przeszklenia, meble, marmur, powierzchnie laminowane, lamperie. (Szczegółowy opz w Rozdz. 5 pkt. 5.3 Pakiet 12 poz. 1). Do każdej butelki Wykonawca dostarczy kompatybilny kieliszek dozujący z wężykiem, z tworzywa sztucznego z możliwością nakręcenia na gwint butelki. Do zestawu Wykonawca dostarczy pustą butelkę o pojemności 650 ml. z głowicą natryskową. Wielkość opakowania: 1 l. Ilość: 30 zestawów. 2. Preparat w kolorze niebieskim, nadający się do codziennego mycia wszystkich zmywalnych powierzchni takich jak szyby, lustra, przeszklenia, meble, marmur, powierzchnie laminowane, lamperie. (Szczegółowy opz w Rozdz. 5 pkt. 5.3 Pakiet 12 poz. 2). Wielkość opakowania: 5 l. Ilość: 16 opakowań. 3. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze czerwonym, zawierający kwas cytrynowy do codziennego i gruntownego czyszczenia powierzchni sanitarnych. (Szczegółowy opz w Rozdz. 5 pkt. 5.3 Pakiet 12 poz. 3). Do każdej butelki Wykonawca dostarczy kompatybilny kieliszek dozujący z wężykiem, z tworzywa sztucznego z możliwością nakręcenia na gwint butelki. Do zestawu Wykonawca dostarczy pustą butelkę o pojemności 650 ml. z głowicą natryskową. Wielkość opakowania: 1 l. Ilość: 30 zestawów. 4. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze czerwonym, zawierający kwas cytrynowy do codziennego i gruntownego czyszczenia powierzchni sanitarnych. (Szczegółowy opz w Rozdz. 5 pkt. 5.3 Pakiet 12 poz. 4). Wielkość opakowania: 5 l. Ilość: 20 opakowań. 5. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze zielonym, do mycia i pielęgnacji posadzek o silnych właściwościach zwilżających. (Szczegółowy opz w Rozdz. 5 pkt. 5.3 Pakiet 12 poz. 5). Do każdej butelki dołączony kieliszek dozujący z wężykiem, z tworzywa sztucznego z możliwością nakręcenia na butelkę. Wielkość opakowania: 1l. Ilość: 30 zestawów. 6. Wodorozcieńczalny, skoncentrowany preparat w kolorze zielonym, do mycia i pielęgnacji posadzek o silnych właściwościach zwilżających. (Szczegółowy opz w Rozdz. 5 pkt. 5.3 Pakiet 12 poz. 6). Wielkość opakowania: 5l. Ilość: 15 opakowań. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-07-17 08:00 Po zmianie: 2026-07-20 08:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-07-17 08:30 Po zmianie: 2026-07-20 08:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-08-14 Po zmianie: 2026-08-17 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.