Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 796 006 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 763 090 zł – 2 796 006 złodrzucone: 1
Wybrano ofertę droższą o 1,2% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Wsad do kotła40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług całodziennego żywienia w formie cateringu dla pacjentów SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Otwocku

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Otwocku (Otwock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług całodziennego żywienia w formie cateringu dla pacjentów SP ZOZ Szpitala…”, wybierając ofertę wykonawcy Fudeko S.A. Wartość umowy: 2 796 006 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
2 796 006 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 maja 2026

    Termin ofert: 22 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 lipca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fudeko S.A. (Gdynia), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 796 005,85 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 763 090,15 zł do 2 796 005,85 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail