Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
98 630 zł
Umowa zawarta
7 maja 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ureterenoskop

Zamawiający Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Ureterenoskop”, wybierając ofertę wykonawcy Meden – Inmed Sp. z o.o. Wartość umowy: 98 630 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
98 630 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    25 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Meden – Inmed Sp. z o.o. (Koszalin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 98 629,90 zł (umowę zawarto 7 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail