Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
612 427 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Roczne przedłużenie wsparcia technicznego dla urządzeń i oprogramowania FortiNet. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1
    Wartość umowy
    75 627 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Roczne przedłużenie wsparcia dla ManageEngine ServiceDesk Plus oraz ManageEngine ADAudit Plus. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Za
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Roczne przedłużenie wsparcia Commvault dla środowiska CCID#FFE48. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    29 800 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Roczne przedłużenie wsparcia dla oprogramowania SecureVisio. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    59 600 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Roczne przedłużenie wsparcia dla systemu zarządzania tożsamością Cyberark. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    247 000 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Usługa wsparcia godzinowego do produktów firmy FortiNet. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    36 900 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Roczna usługa wsparcia dla macierzy dyskowej. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    33 500 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Roczna usługa wsparcia dla oprogramowania Commvault Cloud ThreatWise. Szczegółowe wymagania i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ
    Wartość umowy
    130 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi wsparcia dla urządzeń sieciowych i oprogramowania na potrzeby Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych

Zamawiający Centrum Obsługi Administracji Rządowej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługi wsparcia dla urządzeń sieciowych i oprogramowania na potrzeby Głównego…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 612 427 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Centrum Obsługi Administracji RządowejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 lipca 2026
Łączna wartość umów
612 427 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2026

    Termin ofert: 3 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    01 lipca 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 7 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Softinet Sp. z o.o. (części 1, 6); Clockwise Sp. z o.o. Sp. K. (części 3, 4, 5, 7, 8).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 612 427,30 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Obsługi Administracji Rządowej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142746130

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powsińska 69/71

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-903

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 694 61 18

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@centrum.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zamowienia.eb2b.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi wsparcia dla urządzeń sieciowych i oprogramowania na potrzeby Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d83fe73-8817-4000-ab99-bb367e801c0f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00316063

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00261427

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIP.261.39.2026.TM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

76730,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

30000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

65000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

229000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

50000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.5.)Wartość części

32000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.5.)Wartość części

130000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

75627,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75627,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

75627,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Softinet Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5342350817

7.3.3)Ulica

Aleje Jerozolimskie 142B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-305

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75627,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W terminie na składanie ofert, tj. do dnia 03.06.2026 r. do godz. 11:00, w zakresie części 2 nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Clockwise Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7010871125

7.3.3)Ulica

ul. Puławska 405A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-801

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-30

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Clockwise Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7010871125

7.3.3)Ulica

ul. Puławska 405A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-801

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-17

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

247000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

247000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

247000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Clockwise Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7010871125

7.3.3)Ulica

ul. Puławska 405A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-801

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

247000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-30

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Softinet Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5342350817

7.3.3)Ulica

Aleje Jerozolimskie 142B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-305

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-12-31

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 28

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 29

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Clockwise Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7010871125

7.3.3)Ulica

ul. Puławska 405A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-801

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 30

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 31

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 32

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

130000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

130000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

130000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 33

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Clockwise Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7010871125

7.3.3)Ulica

ul. Puławska 405A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-801

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 34

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

130000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-12-31

Sekcja 35

Informacje dodatkowe

Zamawiającym jest:
Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Aleje Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa
NIP: 526-26-67-908
Regon: 015294620
w imieniu i na rzecz którego działa:
Centrum Obsługi Administracji Rządowej
ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
609 756 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
327 087 zł1 668 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 340 913 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
327 087 zł
Mediana
609 756 zł
Górny kwartyl
1 668 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Obsługi Administracji Rządowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 612 427 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Softinet Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.