Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
59 321 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia według załącznika nr 4 do SWZ Kasza jęczmienna- 1850 kg Kasza manna- 1050 kg Kasza pęczak 1900 kg Mąka p
    Wartość umowy
    32 860 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Suwałkach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia według załącznika nr 4 do SWZ Makaron- 7700 kg
    Wartość umowy
    20 536 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Suwałkach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia według załącznika nr 4 do SWZ Cukier biały- 1650 kg
    Wartość umowy
    3564 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Suwałkach zgodnie z opisemprzedmiotu zamówienia według załącznika nr 4 do SWZ Sól- 1200 kg
    Wartość umowy
    2362 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach.

Zamawiający Areszt Śledczy w Suwałkach (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 59 321 zł. Złożono 19 ofert.

Zamawiający: Areszt Śledczy w SuwałkachSuwałki, Podlaskieopublikowano 30 czerwca 2026
Łączna wartość umów
59 321 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 maja 2026

    Termin ofert: 20 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 czerwca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hurt- Detal Artykuły Spoż- Rolne Anna Siekierko (część 1); Hurt-Detal Art. Spoż-Rolne (część 2); PPUH MARGO (części 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 59 321,25 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ARESZT ŚLEDCZY W SUWAŁKACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000319598

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego

1.5.2.)Miejscowość

Suwałki

1.5.3.)Kod pocztowy

16-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

as_suwalki@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-w-suwalkach

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1290600

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-42ae30e6-b6ee-494c-8969-15dc7d219c83

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00315371

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00127411/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DKW.2232.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

59321,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych sypkich do Aresztu Śledczego w Suwałkach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia według załącznika nr 4 do SWZ
Kasza jęczmienna- 1850 kg
Kasza manna- 1050 kg
Kasza pęczak 1900 kg
Mąka pszenna- 3400 kg
Mąka ziemniaczana 330 kg
Ryż- 5500 kg
Płatki owsiane- 550 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15613100-9 - Produkty przemiału owsa

15613380-5 - Płatki owsiane

15611000-4 - Ryż łuskany

15612100-2 - Mąka pszenna

15620000-0 - Skrobia i produkty skrobiowe

4.5.5.)Wartość części

32650,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Suwałkach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia według załącznika nr 4 do SWZ
Makaron- 7700 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15851100-9 - Makaron niegotowany

4.5.5.)Wartość części

21560,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Suwałkach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia według załącznika nr 4 do SWZ
Cukier biały- 1650 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15831200-4 - Cukier biały

4.5.5.)Wartość części

4125,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Suwałkach zgodnie z opisemprzedmiotu zamówienia według załącznika nr 4 do SWZ
Sól- 1200 kg

4.5.3.)Główny kod CPV

15872400-5 - Sól

4.5.5.)Wartość części

2400,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32859,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36313,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32859,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt- Detal Artykuły Spoż- Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7221027136

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32859,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20535,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29752,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20535,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt-Detal Art. Spoż-Rolne

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7221027136

7.3.3)Ulica

Szpitalna 24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20535,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3564,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4437,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3564,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPUH MARGO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8911189182

7.3.3)Ulica

Lipowa 6

7.3.4)Miejscowość

Zakrzewo

7.3.5)Kod pocztowy

87-707

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3564,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2361,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2627,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2361,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPUH MARGO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8911189182

7.3.3)Ulica

Lipowa 6

7.3.4)Miejscowość

Zakrzewo

7.3.5)Kod pocztowy

87-707

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2361,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15600000-4Produkty przemiału ziarna, skrobi i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Suwałkach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 59 321 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15600000-4 (Produkty przemiału ziarna. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurt- Detal Artykuły Spoż- Rolne Anna Siekierko (Wysokie Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.