ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie robót budowlanych (konserwacyjnych) wraz z dostawą i montażem mebli laboratoryjnych w pracowni B120 w segmencie B na Wydziale Chemii UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 7.

Zamawiający Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Wykonanie robót budowlanych (konserwacyjnych) wraz z dostawą i montażem mebli…”. Termin składania ofert minął 15 lipca 2026, 11:00. Wadium: 3900 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuToruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 30 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
3900 zł
Termin składania ofert
15 lipca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresRemont pracowni chemicznej B120 na UMK w Toruniu przy ul. Gagarina 7 wraz z dostawą i montażem mebli laboratoryjnych, z obowiązkiem wykonania robót instalacyjnych elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych. Wymagana jest wizja lokalna przed złożeniem oferty.

  • 2

    ZakresZamówienie obejmuje prace konserwacyjne, instalacyjne i meblarskie w jednym pomieszczeniu laboratoryjnym na Wydziale Chemii.

  • 3

    ZakresKomunikacja z zamawiającym i składanie ofert odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Firma MODERN Roboty Remontowo Budowlane Mirosław Wojciechowski przy 2 ofertach.
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 11 orzeczeń KIO, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 4 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail