Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
249 116 zł
Umowa zawarta
24 czerwca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 249 116 zł – 377 605 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Bogdańczowicach

Zamawiający Gmina Kluczbork (Kluczbork, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Bogdańczowicach”, wybierając ofertę wykonawcy PD TRAKT Sp. z o.o. Wartość umowy: 249 116 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina KluczborkKluczbork, Opolskie (powiat Kluczborski →)opublikowano 30 czerwca 2026
Wartość umowy
249 116 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PD TRAKT Sp. z o.o. (Kluczbork), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 249 116,36 zł (umowę zawarto 24 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 249 116,36 zł do 377 604,62 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail