Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9800 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 9800 zł – 55 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Termin realizacji zamówienia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych przy ul. Waryńskiego 50 w Żyrardowie

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o. (Żyrardów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych…”, wybierając ofertę wykonawcy Dev-Eng Piotr Modzelewski. Wartość umowy: 9800 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
9800 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dev-Eng Piotr Modzelewski (Bralin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 800,00 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 9 800,00 zł do 55 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło zamówienia publicznego na usługi projektowe i inżynieryjne.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750087960

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Armii Krajowej 5

1.5.2.)Miejscowość

Żyrardów

1.5.3.)Kod pocztowy

96-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@pgm.zyrardow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pgm.zyrardow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1301756

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie Mieszkaniowym Zasobem Gminnym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych przy ul. Waryńskiego 50 w Żyrardowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa66de41-2b6f-4839-871f-3caa4d4997de

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311693

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043910/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych przy ul. Waryńskiego 50 w Żyrardowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245917

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej rozbiórki budynków pełniących funkcję komórek lokatorskich, zlokalizowanych przy ul. Waryńskiego 50 na działce nr 2563 (obręb 2) w Żyrardowie.
2. Szczegółowy zakres zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.
3.
Dokumentacja projektowa powinna być kompletnym materiałem, na podstawie którego Zamawiający będzie mógł przeprowadzić postępowanie przetargowe na wykonanie danego zadania inwestycyjnego. Wykonawca opisze w Dokumentacji projektowej technologię robót oraz materiały, urządzenia i inne wyroby w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie uczestników postępowania na wykonanie robót wg przedmiotowej dokumentacji.
4. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania kompletnej dokumentacji projektowej rozbiórki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, przepisami wykonawczymi, normami i zasadami wiedzy technicznej oraz z zachowaniem należytej staranności Wykonawcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dev-Eng Piotr Modzelewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6191827899

7.3.3)Ulica

Ogrodowa 8

7.3.4)Miejscowość

Bralin

7.3.5)Kod pocztowy

63-640

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żyrardów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 9800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Dev-Eng Piotr Modzelewski (Bralin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.