Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
EDUCATER Sp. z o.o.· Krakówmała firma
Wartość umowy
879 580 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 721 830 zł – 879 580 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 22% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena50%Jakość i smak potraw30%Doświadczenie osób przygotowujących posiłki10%Doświadczenie dietetyka10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie całodziennego wyżywienia dla Przedszkola Publicznego w Przybysławicach wraz z żywieniem uczniów Szkoły Podstawowej im Jerzego Kukuczki w Korzkwi z siedzibą w Przybysławicach

Zamawiający Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybysławicach (Przybysławice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie całodziennego wyżywienia dla Przedszkola Publicznego w Przybysławicach wraz…”, wybierając ofertę wykonawcy EDUCATER Sp. z o.o. Wartość umowy: 879 580 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
879 580 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 maja 2026

    Termin ofert: 25 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 czerwca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EDUCATER Sp. z o.o. (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 879 580,00 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 721 830,00 zł do 879 580,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybysławicach

1.3.)Oddział zamawiającego

32-088 Przybysławice ul. Krakowska 107

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389697293

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 107

1.5.2.)Miejscowość

Przybysławice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-088

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spkorzkiew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zspprzybyslawice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f664c4fa-b47f-4f2c-ac01-ecc1f027ce68

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie całodziennego wyżywienia dla Przedszkola Publicznego w Przybysławicach wraz z żywieniem uczniów Szkoły Podstawowej im Jerzego Kukuczki w Korzkwi z siedzibą w Przybysławicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f664c4fa-b47f-4f2c-ac01-ecc1f027ce68

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310331

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00232652/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Przygotowanie całodziennego wyżywienia dla Przedszkola Publicznego w Przybysławicach oraz uczniów Szkoły Podstawowej im Jerzego Kukuczki w Korzkwi z siedzibą w Przybysławicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00247098

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP 1/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

814425,92 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i wydawanie - wyżywienia dla uczniów i dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przybysławicach, to jest dla uczniów Szkoły Podstawowej oraz dla Przedszkola, w roku szkolnym 2026/2027, w dniach w których szkoła lub przedszkole pracuje, przy czym świadczenia dla uczniów szkoły podstawowej wydawane są do końca roku szkolnego, zaś dla dzieci przedszkolnych także w okresie ferii zimowych i co najmniej jednego miesiąca wakacyjnego po zakończeniu roku szkolnego szkoły podstawowej

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

55510000-8 - Usługi bufetowe

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

721830,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

879580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

879580,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EDUCATER Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

524483978

7.3.3)Ulica

ul. Jurka Bitschana 8

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-410

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

879580,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 232 zł687 957 zł
Rozstęp międzykwartylowy
492 725 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 232 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
687 957 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybysławicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przybysławice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 879 580 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EDUCATER Sp. z o.o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.