Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
148 886 zł
Umowa zawarta
24 czerwca 2026
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 148 886 zł – 178 900 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji serwisu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”

Zamawiający Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu Cyfrowa…”, wybierając ofertę wykonawcy MKM DISPLAY Sp. z o.o. Wartość umowy: 148 886 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
148 886 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MKM DISPLAY Sp. z o.o (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 148 885,97 zł (umowę zawarto 24 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 148 885,97 zł do 178 900,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000295739

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jagiellońska 78

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-357

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

89 532 29 05

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mkin@wmccp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wmccp.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wmccp.ezamawiajacy.pl/pn/WMCCP/demand/296086/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e75ca345-1760-4214-b0dd-be3d774477f1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00309933

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00279004

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP.2420.33.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

180000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu kolejkowego w zakresie zadania „Modernizacja systemu kolejkowego i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia” współfinansowanego z Programu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności , dla Priorytetu Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa, Działanie: D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja systemu kolejkowego funkcjonującego u Zamawiającego, obejmująca w szczególności dostawę infrastruktury sprzętowej,
wykonanie niezbędnych instalacji, montaż, konfigurację i uruchomienie urządzeń, integrację z posiadanym przez Zamawiającego systemem kolejkowym QSystem, integrację z systemem HIS oraz przeprowadzenie szkoleń dla personelu Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30144200-2 - Maszyny do wydawania biletów

30231300-0 - Monitory ekranowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

148885,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178900 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

148885,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MKM DISPLAY Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792417712

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

148885,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-5Usługi informatyczne: konsultacyjne…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 295 354 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
395 918 zł3 098 041 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 702 123 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
395 918 zł
Mediana
1 295 354 zł
Górny kwartyl
3 098 041 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 148 886 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MKM DISPLAY Sp. z o.o (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.