Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa zatoki postojowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie

Zamawiający Gmina Żnin (Żnin, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa zatoki postojowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŻninŻnin, Kujawsko-Pomorskie (powiat Żniński →)opublikowano 25 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Żnin

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351222

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

700-lecia 39

1.4.2.)Miejscowość

Żnin

1.4.3.)Kod pocztowy

88-400

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

52 30 31 301

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@gminaznin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://gminaznin.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00309136

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-25

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00295704

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
3.1 Adres strony internetowej prowadzonego postępowania Przed zmianą

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322890 Po zmianie: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1329331

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
3.5.Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej Przed zmianą

1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert w postępowaniu, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem Platformy zakupowej, pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322890 3. Zgodnie z zapisami SWZ. Po zmianie: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert w postępowaniu, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem Platformy zakupowej, pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1329331 3. Zgodnie z zapisami SWZ.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-07-02 10:00 Po zmianie: 2026-07-06 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.2.Miejsce składania ofert Przed zmianą

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1322890 Po zmianie: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1329331

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-07-02 10:15 Po zmianie: 2026-07-06 10:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-07-31 Po zmianie: 2026-08-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żnin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żnin.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.