Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
68 380 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
42 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 68 380 zł – 176 628 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe kierownika budowy20%Zatrudnienie osób młodocianych lub niepełnosprawnych lub bezrobotnych5%Okres gwarancji i rękojmi15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie wymiany skorodowanych rur kanalizacji sanitarnej podposadzkowej na poziomie piwnic w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Gorlickiej 25 we Wrocławiu

Zamawiający Gmina Wrocław - Zarząd Inwestycji Miejskich (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie wymiany skorodowanych rur kanalizacji sanitarnej podposadzkowej na poziomie…”, wybierając ofertę wykonawcy ALL INSTAL Dorota Prusaczyk. Wartość umowy: 68 380 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Wrocław - Zarząd Inwestycji MiejskichWrocław, Dolnośląskieopublikowano 25 czerwca 2026
Wartość umowy
68 380 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 kwietnia 2026

    Termin ofert: 18 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 czerwca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALL INSTAL Dorota Prusaczyk (Przedwojów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 68 380,00 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 68 380,00 zł do 176 628,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 42 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail