Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Projekt i wykonanie murali na dwóch szybach windowych zlokalizowanych na przystanku kolejowym Szczecin Łasztownia dla Projektu SKM

Zamawiający Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Projekt i wykonanie murali na dwóch szybach windowych zlokalizowanych na przystanku…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320071423

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pl. Kilińskiego 3

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

71-414

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

91 423 71 60

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@som.szczecin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.som.szczecin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie utworzone na podstawie ustaw

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-01fbf134-68d5-4947-b109-bf9f6d56c524

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00307200

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00535325

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Fenx.05.04-IP.02-0001/24 "Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351 - Faza II"

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Projekt i wykonanie murali na dwóch szybach windowych zlokalizowanych na przystanku kolejowym Szczecin Łasztownia dla Projektu SKM

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zaprojektowania i wykonania malowidła ściennego (mural) zlokalizowanego na dwóch szybach windowych na przystanku kolejowym Szczecin Łasztownia w Szczecinie.

3.9.)Główny kod CPV

92312000-1 - Usługi artystyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wallart Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9522226771

4.3.3.)Ulica

Ul. Dobra 50

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

05-075

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

36396,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00092524/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

04.03.2026 Wykonawca złożył wniosek o wydanie pozwolenia na wejście na teren kolejowy stacji Szczecin Łasztownia wraz z załącznikami. W związku z wnioskiem prowadzone było postępowanie w przedmiocie dalszego procedowania. Ostatecznie do dnia złożenia Wniosku o wydłużenie wykonania przedmiotu umowy Wykonawca nie otrzymał zgody, czy informacji zwrotnej. Powyższe skutkuje zmianami terminu realizacji prac ze względu na wymagania wskazane przez inne podmioty wydające decyzje, zezwolenia, uzgodnienia z przyczyn nieleżących po stronie Wykonawcy. Zamawiający przewidywał w postępowaniu przetargowym uzyskanie przez Wykonawcę zgody na wejście na teren kolejowy, Wykonawca w czasie kontraktowym złożył stosowny wniosek. Ze względu na niestandardową procedurę związaną z wykonaniem murali na istniejącej substancji, nałożono na Wykonawcę dodatkowe obowiązki, które wymagają długotrwałych procedur wewnątrz instytucji PKP PLK ZLK, niezależnie od Wykonawcy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Strony postanowiły wprowadzić do Umowy zmiany w zakresie dotyczącym § 3 ust. 1, który otrzymuje następujące brzmienie:
„Termin wykonania przedmiotu umowy wynosi 135 dni, w tym:”
oraz w zakresie dotyczącym § 3 ust. 1b, który otrzymuje następujące brzmienie:
„75 dni kalendarzowych, od dnia zatwierdzenia przez Zamawiającego projektów murali, – na uzyskanie niezbędnych zgód wejścia na tereny kolejowe w celu realizacji zlecenia"

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

36396,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92312000-1 (Usługi artystyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.