Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
125 460 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 125 460 zł – 183 455 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie personelu realizującego zamówienie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi leśnej Polany Surowiczne – Wola Niżna nr inw. 220/943”.

Zamawiający Nadleśnictwo Rymanów (Rymanów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:…”, wybierając ofertę wykonawcy BID Biuro Inżynierii Drogowej Piotr Tarapacki. Wartość umowy: 125 460 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo RymanówRymanów, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 24 czerwca 2026
Wartość umowy
125 460 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 maja 2026

    Termin ofert: 27 maja 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BID Biuro Inżynierii Drogowej Piotr Tarapacki (Sanok).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 125 460,00 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 125 460,00 zł do 183 454,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Rymanów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370014544

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dworska

1.5.2.)Miejscowość

Rymanów

1.5.3.)Kod pocztowy

34-480

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rymanow@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rymanow.krosno.lasy.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_rymanow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Leśnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi leśnej Polany Surowiczne – Wola Niżna nr inw. 220/943”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e166808f-4e80-41ae-9a2e-904a8a634689

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00307092

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00518746/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.2 Sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn

„Przebudowa drogi leśnej Polany Surowiczne – Wola Niżna nr inw. 220/943”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00250743

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.1.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest

Sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi leśnej Polany Surowiczne – Wola Niżna nr inw. 220/943.” Zakres dokumentacji projektowej ma obejmować wszystkie składniki niezbędne do uzyskania decyzji i zezwoleń pozwalających na przebudowę drogi leśnej Polany Surowiczne, w tym uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę. 1.1. Przewidywany do wykonania zakres prac przedstawia opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, w tym załączone dokumenty w postaci: 2.1. Lokalizacja przedmiotowej drogi. 2.2. Karta ewidencyjna drogi leśnej. 2.3. „Drogi leśne – poradnik drogowy”. 2.4. Dokumentacja fotograficzna. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia). 2. Lokalizacja drogi objętej opracowaniem projektowym: woj. podkarpackie, miejscowość Wola Niżna, gm. Jaśliska.

4.5.3.)Główny kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125460,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

183454,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

125460,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BID Biuro Inżynierii Drogowej Piotr Tarapacki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6871485920

7.3.4)Miejscowość

Sanok

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

125460,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

48 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71000000-8Usługi architektoniczne, budowlane,…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
199 560 zł
Próbka: 116 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 763 zł340 400 zł
Rozstęp międzykwartylowy
241 637 zł
Źródło próbki
CPV 71000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 763 zł
Mediana
199 560 zł
Górny kwartyl
340 400 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Rymanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rymanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 125 460 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71000000-8 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BID Biuro Inżynierii Drogowej Piotr Tarapacki (Sanok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.