Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie usługi polegającej na serwisie układu kogeneracyjnego SGE 42HM o mocy 999 kWe/1133 kWt zainstalowanego na terenie Geotermii Poddębice Sp. z o.o.

Zamawiający Geotermia Poddębice Sp. z o.o. (Poddębice, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie usługi polegającej na serwisie układu kogeneracyjnego SGE 42HM o mocy 999…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Geotermia Poddębice Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 731426010

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mickiewicza 17A

1.4.2.)Miejscowość

Poddębice

1.4.3.)Kod pocztowy

99-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

i.zych@geotermia.poddebice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://geotermia.poddebice.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednoosobowa spółka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ab034b8b-c110-40b5-8b15-e3d28dac0bf3

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305933

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00241819

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie usługi polegającej na serwisie układu kogeneracyjnego SGE 42HM o mocy 999 kWe/1133 kWt zainstalowanego na terenie Geotermii Poddębice Sp. z o.o.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na serwisie układu kogeneracyjnego SGE 42HM o mocy 999 kWe/1133 kWt zainstalowanego na terenie Geotermii Poddębice Sp. z o.o., 99-200 Poddębice, ul. Mickiewicza 17A
2. Usługa obejmuje:
W ramach serwisu wykonywane będą zgodnie z zachowaniem ciągłości eksploatacyjnej i serwisowej (czas pracy silników na podstawie wskazań liczników pracy godzin urządzenia z uwzględnieniem dotychczasowego czasu pracy), następujące czynności serwisowe:

1) W ramach wykonywanych czynności serwisowych po każdych 2 500 godzin pracy agregatu kogeneracyjnego [E1] (dopuszczalna tolerancja +/- 100 godzin)
a) wymiana oleju,
b) wymiana filtrów oleju,
c) oczyszczenie filtra odśrodkowego.

2) W ramach wykonywanych czynności serwisowych po każdych 2 500 godzin pracy agregatu kogeneracyjnego [E2] (dopuszczalna tolerancja +/- 100 godzin)
a) Czyszczenie/wymiana świec,
b) Regulacja luzów zaworowych,
c) Czyszczenie układu recyrkulacji,
d) Regulacja emisji wraz z pomiarem,
e) Sprawdzenie/wymiana filtrów powietrza,
f) Sprawdzenie/wymiana separatora,
g) Sprawdzenie rozrusznika i zasilania,
h) Kontrola zapłonu,
i) Kontrola pompy smarowania wstępnego,
j) Kontrola/wymiana filtra gazu,
k) Kontrola ścieżki gazowej
l) Kontrola odpowietrzenia skrzyni korbowej,
m) Kontrola akumulatorów,
n) Kontrola układu chłodzenia,
o) Kontrola układu doładowania,
p) Kontrola szczelności układu paliwowego,
q) Kontrola alternatora,
r) Sporządzenie raportu serwisowego.

3) W ramach wykonywanych czynności serwisowych po każdych 5 000 godzin pracy agregatu kogeneracyjnego [E3] (dopuszczalna tolerancja +/- 100 godzin)
a) Sprawdzenie/wymiana uszczelek pokryw,
b) Kontrola tłumika drgań,
c) Poszerzona kontrola układu zapłonowego,
d) Sprawdzenie momentu dokręcenia czujników spalania stukowego (20 Nm),
e) Kontrola układu spalinowego.

4) W ramach wykonywanych czynności serwisowych po 7 500 godzin pracy agregatu kogeneracyjnego [WK] (dopuszczalna tolerancja +/- 100 godzin) czynności określone [E1], [E2] oraz
a) wymiana katalizatorów.

5) W ramach wykonywanych czynności serwisowych po 10 000 godzin pracy agregatu kogeneracyjnego (dopuszczalna tolerancja +/- 100 godzin), czynności określone [E1], [E2], [E3].
6) W ramach wykonywanych czynności serwisowych po 12 500 godzin pracy agregatu kogeneracyjnego (dopuszczalna tolerancja +/- 100 godzin), czynności określone [E1], [E2].
7) W ramach wykonywanych czynności serwisowych po 15 000 godzin pracy agregatu kogeneracyjnego (dopuszczalna tolerancja +/- 100 godzin), czynności określone [E1], [E2], [E3] oraz,
a) Regeneracja głowic,
b) Czyszczenie tłoków oraz cylindrów ,
c) Czyszczenie miski olejowej,
d) Czyszczenie intercoolera,
e) Wymiana przewodów wysokiego napięcia układu zapłonowego,
f) Przegląd turbosprężarki TS1
g) Wymiana katalizatorów

8) W ramach wykonywanych czynności serwisowych po 15 100 godzin pracy agregatu kogeneracyjnego czynności określone [E1], [E2].

3.9.)Główny kod CPV

31121200-2 - Zestawy prądnicowe z silnikiem spalinowym o zapłonie iskrowym

3.10.)Dodatkowy kod CPV

50532300-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji generatorów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ENERGOTECHNIKA SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7591475453

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

384506,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00269986/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

271598,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Geotermia Poddębice Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poddębice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31121200-2 (Zestawy prądnicowe z silnikiem spalinowym o zapłonie iskrowym). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.