Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
688 800 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe osoby (Eksperta)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa doradztwa podatkowego w zakresie opodatkowania obiektów budowlanych podatkiem od nieruchomości w oparciu o obowiązujące przepisy prawa

Zamawiający Gmina Sarnaki (Sarnaki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa doradztwa podatkowego w zakresie opodatkowania obiektów budowlanych podatkiem od…”, wybierając ofertę wykonawcy CRIDO TAXAND SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 688 800 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SarnakiSarnaki, Mazowieckieopublikowano 24 czerwca 2026
Wartość umowy
688 800 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CRIDO TAXAND SPÓŁKA AKCYJNA (WARSZAWA).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 688 800,00 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło usługi doradztwa podatkowego w zakresie opodatkowania obiektów budowlanych podatkiem od nieruchomości.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail