Usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówki w Zespole Szkół nr 129.
Zamawiający Zespół Szkół nr 129 w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówki w Zespole Szkół nr 129”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 376 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1358, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Zamiar zawarcia umowy
27 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
30 kwietnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 czerwca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 129 W WARSZAWIE |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | ZS129 |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 525885472 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Koncertowa 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 02-787 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (22) 259 40 45 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ZS129@eduwarszawa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zs129.ursynow.warszawa.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-99060ba9-ede6-418c-98fe-2d0c0c459dd2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00304556 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00174845 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówki w Zespole Szkół |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówki w Zespole Szkół nr 129 od 1 kwietnia 2026 r., do 26 czerwca 2026 r. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-31 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2026-04-01 do 2026-06-26 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | BLUE BAR CATERING DUO KONRAD WRÓBEL |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 1133056945 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | WARSZAWA |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 376181,82 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00223941/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-22 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 149466,34 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
1) z końcem obowiązywania umowy na usługa żywienia uczniów wraz z prowadzeniem stołówki w Zespole Szkół nr 129 od 1 grudnia 2025 r. do 31 marca 2026 r.;
2) ze złożonym 16 marca 2026 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołaniem na czynności Zamawiającego (w tym wybór oferty najkorzystniejszej) we wszczętym 13 lutego 2026 r. postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie w art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, w związku z art. 359 pkt 2 tejże ustawy;
3) z niewyznaczeniem przez Krajową Izbę Odwoławczą do 27 marca 2026 r. terminu rozprawy w następstwie czego niemożliwe było ogłoszenie przez Krajową Izbę Odwoławczą wyroku lub postanowienia kończącego postępowanie odwoławcze przed 1 kwietnia 2026 r.;
4) z wynikającym z art. 106a ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. 2025 poz. 1043) obowiązkiem zapewnienia ciągłości żywienia uczniów.
Umowa została wypowiedziana 19 maja 2026 r. na podstawie § 11 ust. 4 Umowy w związku z umorzeniem 23 kwietnia 2026 r. przez Krajową Izbę Odwoławczą postepowania odwoławczego w postępowaniu nr ZS129-ZP.26.1.2026.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.