Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
109 124 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    109 124 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZZP.260.1.9.2026 - Wykonanie robót budowlanych w hali widowiskowo-sportowej Globus, wg . zadań 1-2

Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o. (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „ZZP.260.1.9.2026 - Wykonanie robót budowlanych w hali widowiskowo-sportowej Globus, wg .…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 109 124 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
109 124 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 109 124,37 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie dotyczy wykonania robót budowlanych w hali widowiskowo-sportowej Globus, w zakresie podłóg drewnianych i pokrywania podłóg i ścian.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060972765

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Filaretów 44

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-609

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81 466 51 00

1.5.8.)Numer faksu

81 466 51 01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osrodek@mosir.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mosir.lublin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_lublin

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZZP.260.1.9.2026 - Wykonanie robót budowlanych w hali widowiskowo-sportowej Globus, wg . zadań 1-2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cd1c4cb0-61f9-46c5-a6b2-0f6ce6dd2ea0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00304308

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00066260/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Renowacja parkietu Hala Globus

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00211402

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.260.1.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

264462,54 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 - Wykonanie nowej podłogi sportowej
Przedmiot zamówienia obejmuje czynności umożliwiające wykonanie nowej podłogi sportowej, tj. w szczególności:
- dokonanie pomiarów,
- wykonanie nowej podłogi zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia,
- montaż nowej podłogi,
- wykonanie otworów oraz montaż tulei w montowanej podłodze w miejscach posadowienia słupków do gry w siatkówkę wraz z zabezpieczeniem systemowym na czas ich demontażu,
- wykonanie mocowań na bramki do piłki ręcznej i kosza.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia oraz jego opis zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, obejmującej n/w załączniki:
a) opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 2.1.A
b) przedmiar robót – stanowiący materiał pomocniczy (PR) - zał. nr 2.1.B

4.5.3.)Główny kod CPV

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

4.5.5.)Wartość części

142680,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 - Wykonanie renowacji istniejącej podłogi sportowej.
Przedmiot zamówienia obejmuje czynności umożliwiające wykonanie renowacji podłogi sportowej, tj. w szczególności:
− wykonanie napraw miejscowych – wymiana klepek,
− mechaniczne szlifowanie zgrubne i wykończeniowe
− czyszczenie (odkurzenie podłogi),
− szpachlowanie szczelin, braków i innych ubytków,
− pomalowanie na kolor niebieski pól parkietu,
− malowanie (odtworzenie) linii boisk,
− zagruntowanie parkietu na całej powierzchni,
− lakierowanie całego parkietu.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia oraz jego opis zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, obejmującej n/w załączniki:
a) opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 2.2.A
b) przedmiar robót – stanowiący materiały pomocnicze (PR) - zał. nr 2.2.B.

4.5.3.)Główny kod CPV

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

4.5.5.)Wartość części

182608,92 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109124,37 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

218940,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109124,37 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Salon Podłóg Bergson- Krzysztof Góra

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 260459317 NIP: 6551672974

7.3.3)Ulica

Białoborze 51

7.3.4)Miejscowość

Białoborze

7.3.5)Kod pocztowy

28-130

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109124,37 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45432114-6Roboty w zakresie podłóg drewnianyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 109 124 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45432114-6 (Roboty w zakresie podłóg drewnianych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Salon Podłóg Bergson- Krzysztof Góra (Białoborze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.