Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
484 877 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 484 877 zł – 701 607 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszenie wad w okresie gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont dróg gminnych gruntowych

Zamawiający Gmina Gniewino (Gniewino, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont dróg gminnych gruntowych”, wybierając ofertę wykonawcy Roboty Ziemno-Transportowe Radosław Fiedorowicz. Wartość umowy: 484 877 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina GniewinoGniewino, Pomorskie (powiat Wejherowski →)opublikowano 23 czerwca 2026
Wartość umowy
484 877 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 maja 2026

    Termin ofert: 29 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Roboty Ziemno-Transportowe Radosław Fiedorowicz (Perlino), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 484 877,07 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 484 877,07 zł do 701 607,01 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

  • 5

    Przedmiotem zamówienia jest naprawa nawierzchni dróg gminnych gruntowych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gniewino

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675280

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pomorska

1.5.2.)Miejscowość

Gniewino

1.5.3.)Kod pocztowy

84-250

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gniewino@gniewino.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gniewino.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont dróg gminnych gruntowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9f69b9e2-9c3a-4499-b273-01ae27694003

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00303498

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00004587/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Remont dróg gminnych grutnowych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00244821

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.13.2026.RGIS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z naprawą nawierzchni dróg gminnych, gruntowych.
Wykonawca będzie realizował naprawy dróg gruntowych poprzez bieżącą konserwację lub remonty cząstkowe tych dróg, polegające na usuwaniu uszkodzeń nawierzchni
tj. likwidacja ubytków, zastoisk wody, wybojów, zagłębień oraz osiadań zagrażających bezpieczeństwu ruchu, przy użyciu równiarki drogowej samojezdnej i walca wibracyjnego samojezdnego oraz koparki, uzupełnianiu ubytków nawierzchni kruszywem łamany
i tłuczniem oraz układaniu płyt typu Yomb:
1) ścinka zawyżonego pobocza oraz korytowanie drogi (obniżenie poziomu)
2) mechaniczne równanie i profilowanie równiarką bez użycia materiału
3) uzupełnienie ubytków pospółka wraz z zagęszczeniem
4) uzupełnienie ubytków kruszywem betonowym wraz z zagęszczeniem mechanicznym
5) ułożenie płyt betonowych typu Yomb 75x100x12,5

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

484877,07 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

701607,01 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

484877,07 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Roboty Ziemno-Transportowe Radosław Fiedorowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5880010794

7.3.3)Ulica

Rybacka 16

7.3.4)Miejscowość

Perlino

7.3.5)Kod pocztowy

84-250

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

484877,07 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 024 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
358 712 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 001 604 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
358 712 zł
Mediana
706 024 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gniewino prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gniewino.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 484 877 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Roboty Ziemno-Transportowe Radosław Fiedorowicz (Perlino). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.