Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
349 259 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
do 24 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora nadzoru branży konstrukcyjno – budowlanej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania polegającego na budowie PSZOK oraz Punktu Napraw i Ponownego Użycia Produktów w Kiełpinie

Zamawiający Gmina Miejska Człuchów (Człuchów, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania polegającego na…”, wybierając ofertę wykonawcy Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Sp. z o.o. Wartość umowy: 349 259 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miejska CzłuchówCzłuchów, Pomorskie (powiat Człuchowski →)opublikowano 22 czerwca 2026
Wartość umowy
349 259 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Sp. z o.o. (Człuchów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 349 258,50 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 lipca 2027 r..

  • 5

    Zamówienie dotyczy nadzoru inwestorskiego nad budową PSZOK oraz Punktu Napraw i Ponownego Użycia Produktów w Kiełpinie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Człuchów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979619

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Wojska Polskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Człuchów

1.5.3.)Kod pocztowy

77-300

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@czluchow.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://czluchow.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1308641

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania polegającego na budowie PSZOK oraz Punktu Napraw i Ponownego Użycia Produktów w Kiełpinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b99a98e6-a63f-4459-810a-8571836b69d7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00302236

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057163/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Nadzór inwestorski z kontrolą rozliczeń nad zadaniem polegającym na budowie PSZOK oraz punktu napraw i ponownego użycia produktów w Kiełpinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie dofinansowane jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027), Priorytetu 2. Fundusze europejskie dla zielonego Pomorza, Działania2.13 Gospodarka o obiegu zamkniętym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00240116

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

297750,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz Punktu Napraw i Ponownego Użycia Produktów wraz z urządzeniami budowlanymi (w tym panelami fotowoltaicznymi), na terenie zamkniętego składowiska odpadów komunalnych w Kiełpinie.
Zadanie dofinansowane jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027), Priorytetu 2. Fundusze europejskie dla zielonego Pomorza, Działania2.13 Gospodarka o obiegu zamkniętym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Dokumentacja projektowa dot. robót budowlanych, mających zostać objętych nadzorem inwestorskim w ramach niniejszego zamówienia została udostępniona w ramach przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz Punktu Napraw i Ponownego Użycia Produktów wraz z urządzeniami budowlanymi (w tym panelami fotowoltaicznymi), na terenie zamkniętego składowiska odpadów komunalnych w Kiełpinie - sygnatura postępowania: RI.271.4.2026, adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1261554.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

349258,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

349258,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

349258,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8431355031

7.3.4)Miejscowość

Człuchów

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

349258,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Człuchów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Człuchów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 349 259 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Sp. z o.o. (Człuchów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.