Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7860 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 7860 zł – 17 955 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław – SP9, finansowanego ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej - nadzór inwestorski.

Zamawiający Gmina Miejska Jarosław (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „DZIAŁANIE NR 4 – Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych na terenie Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy CENTER-PROJEKT Marcin Rymarz. Wartość umowy: 7860 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska JarosławJarosław, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 22 czerwca 2026
Wartość umowy
7860 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CENTER-PROJEKT Marcin Rymarz (Pruchnik), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 860,00 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 7 860,00 zł do 17 955,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło nadzoru inwestorskiego nad poprawą efektywności energetycznej budynku oświatowego SP9 w Jarosławiu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail