Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
225 767 zł
Umowa zawarta
22 czerwca 2026
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kosiarki ramieniowej z głowicą tnąco- koszącą

Zamawiający Gmina Rząśnia (Rząśnia, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kosiarki ramieniowej z głowicą tnąco- koszącą”, wybierając ofertę wykonawcy Ozamet Sp z o.o. Wartość umowy: 225 767 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina RząśniaRząśnia, Łódzkie (powiat Pajęczański →)opublikowano 22 czerwca 2026
Wartość umowy
225 767 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 maja 2026

    Termin ofert: 28 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ozamet Sp z o.o. (Jonkowo), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 225 766,50 zł (umowę zawarto 22 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail