Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sof dla studentów. Znak sprawy DZPZ.282.12.2026.AG

Zamawiający Politechnika Śląska (Gliwice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sof dla studentów. Znak sprawy DZPZ.282.12.2026.AG”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika ŚląskaGliwice, Śląskieopublikowano 22 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 208 162 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Śląska

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001637

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Akademicka 2A

1.4.2.)Miejscowość

Gliwice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-100

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.7.)Numer telefonu

32 2371334

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzpz@polsl.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.polsl.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-44159d4f-6551-403a-af33-06752195ecc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00301319

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00122175

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sof dla studentów. Znak sprawy DZPZ.282.12.2026.AG

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 6 sztuk dwuosobowych sof

3.9.)Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Drzewiarz- Bis Sp. z o.o,

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4660270038

4.3.4.)Miejscowość

Lipno

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

15867,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00218889/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15867,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39130000-2Meble biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
208 162 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
106 800 zł429 732 zł
Rozstęp międzykwartylowy
322 932 zł
Źródło próbki
CPV 39130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
106 800 zł
Mediana
208 162 zł
Górny kwartyl
429 732 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Śląska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39130000-2 (Meble biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.