Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
180 235 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    99 408 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 259 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    26 568 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość (parametry techniczno-funkcjonalne)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla zadania pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury Szpitala w Nowym Tomyślu w obszarze kardiologii”

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Imienia Doktora Kazimierza Hołogi (Nowy Tomyśl, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla zadania pn. Rozwój i modernizacja…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 180 235 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
180 235 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Visarmed Andrzej Olejnik (część 1); Wielopolskie Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa ANMED Maria Przychodzka (część 2); Walmed sp. zo.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 180 235,04 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło dostawy sprzętu medycznego i wyposażenia dla szpitala w Nowym Tomyślu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ IMIENIA DOKTORA KAZIMIERZA HOŁOGI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 639820004

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Poznańska 30

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Tomyśl

1.5.3.)Kod pocztowy

64-300

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

614427314

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@szpital-nowytomysl.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szpital-nowytomysl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1313622

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla zadania pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury Szpitala w Nowym Tomyślu w obszarze kardiologii”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3b19dfad-78cc-4aac-bb60-72690d052532

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00301194

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

KRAJOWY PLAN ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI: Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii” Nabór nr KPOD.07.02-IP.10-001/25

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00251438

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ_NT.DZP.241.05.26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

181758,34 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, uruchomienie urządzeń medycznych do diagnozowania, monitorowania i ratowania życia oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników w zakresie obsługi tej aparatury. Oferowany przez Wykonawcę sprzęt medyczny musi posiadać aktualne zezwolenia do stosowania w Polsce – zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024r., poz. 1620 ze zm.) oraz posiadać stosowne deklaracje zgodności (certyfikaty CE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-1 do 1A-4 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.

Część nr 1 – Urządzenia do monitorowania pracy serca (w ramach tej pozycji planowany jest zakup: Holtery ciśnienia - 10 szt., Rejestrator Holterowski EKG-6 szt., Stanowisko do diagnostyki medycznej do obsługi Holtera EKG oraz Holtera ciśnienia – 1 kpl., aparaty EKG na wózku – 2 szt., Kardiostymulator zewnętrzny – 1 szt. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33123200-0 - Urządzenia do elektrokardiografii

33123000-8 - Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej

33158210-7 - Stymulatory

33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca

4.5.5.)Wartość części

91043,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, uruchomienie urządzeń medycznych do diagnozowania, monitorowania i ratowania życia oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników w zakresie obsługi tej aparatury. Oferowany przez Wykonawcę sprzęt medyczny musi posiadać aktualne zezwolenia do stosowania w Polsce – zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024r., poz. 1620 ze zm.) oraz posiadać stosowne deklaracje zgodności (certyfikaty CE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-1 do 1A-4 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Część nr 2 – Myjnia dezynfektor do myjek i basenów – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

45600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, uruchomienie urządzeń medycznych do diagnozowania, monitorowania i ratowania życia oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników w zakresie obsługi tej aparatury. Oferowany przez Wykonawcę sprzęt medyczny musi posiadać aktualne zezwolenia do stosowania w Polsce – zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024r., poz. 1620 ze zm.) oraz posiadać stosowne deklaracje zgodności (certyfikaty CE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-1 do 1A-4 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Część nr 3 – Fotel do transportu pacjentów w pozycji siedzącej – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33193100-0 - Pojazdy inwalidzkie i wózki inwalidzkie

4.5.5.)Wartość części

27000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, uruchomienie urządzeń medycznych do diagnozowania, monitorowania i ratowania życia oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników w zakresie obsługi tej aparatury. Oferowany przez Wykonawcę sprzęt medyczny musi posiadać aktualne zezwolenia do stosowania w Polsce – zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024r., poz. 1620 ze zm.) oraz posiadać stosowne deklaracje zgodności (certyfikaty CE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-1 do 1A-4 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Część nr 4 – Zestaw do obsługi gabinetu zabiegowego -2 zestawy. (w skład zestawu wchodzi laptop oraz wózek zabiegowy do obsługi stanowisk gabinetu zabiegowego). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A- 4 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33192000-2 - Meble medyczne

4.5.5.)Wartość części

18115,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99407,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99407,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99407,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Visarmed Andrzej Olejnik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6681706890

7.3.3)Ulica

os. Piastowskie 99/90

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-163

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99407,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54259,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54259,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54259,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wielopolskie Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa ANMED Maria Przychodzka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7850003483

7.3.3)Ulica

os. Gruszkowe 3/5

7.3.4)Miejscowość

Błażejewo

7.3.5)Kod pocztowy

62-035

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54259,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26568,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26568,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26568,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Walmed sp. zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9512023210

7.3.3)Ulica

ul. Ptaków Leśnych 73

7.3.4)Miejscowość

Jastrzębie

7.3.5)Kod pocztowy

05-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26568,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu w zakresie Pakietu nr 4 nie ostała złożona żadna oferta, która swym zakresem obejmowałaby Pakiet nr 4 - zatem spełniona została przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt. 1 w związku z art. 259 ustawy Pzp. (Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty)

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
942 958 zł
Próbka: 218 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 858 zł2 315 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 036 386 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 858 zł
Mediana
942 958 zł
Górny kwartyl
2 315 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Imienia Doktora Kazimierza Hołogi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Tomyśl.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 180 235 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Visarmed Andrzej Olejnik (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.