Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
68 511 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
do 12 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 34 440 zł – 169 120 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 99% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach (Bełżyce, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji”, wybierając ofertę wykonawcy TK-MED Sp. z o.o. Wartość umowy: 68 511 zł. Złożono 8 ofert.

Wartość umowy
68 511 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TK-MED Sp. z o.o. (Chorzów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 68 511,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 34 440,00 zł do 169 120,20 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 lipca 2026 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczy wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach

1.3.)Oddział zamawiającego

ZP

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 432710721

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przemysłowa 44

1.5.2.)Miejscowość

Bełżyce

1.5.3.)Kod pocztowy

24-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

815161137

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzoz1belzyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz1belzyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz1belzyce

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b63535a2-f98f-44dc-8582-8ca3b7c49082

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00300526

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031837/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00213681

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/U-SZBI/20/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Zamówienie ma charakter jednego, niepodzielnego świadczenia i obejmuje w szczególności:
Pozycja 1: Wdrożenie SZBI,
Pozycja 2: Przeprowadzenie szkoleń związanych z wdrożeniem oraz stosowaniem udokumentowanego SZBI.
Wskazane powyżej elementy stanowią integralne części jednego zamówienia i nie stanowią odrębnych części ani zadań.

4.5.3.)Główny kod CPV

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72227000-2 - Usługi doradcze w zakresie integracji oprogramowania

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34440 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169120,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68511,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TK-MED Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6342930194

7.3.4)Miejscowość

Chorzów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68511 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-12

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bełżyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 68 511 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72220000-3 (Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TK-MED Sp. z o.o. (Chorzów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.