ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa wsparcia teleinformatycznego zdalnego oraz lokalnego pracowników KZN na okres 36 miesięcy

Zamawiający Krajowy Zasób Nieruchomości. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługa wsparcia teleinformatycznego zdalnego oraz lokalnego pracowników KZN na okres 36…”. Termin składania ofert minął 3 lipca 2026, 09:00. Planowany budżet: 590 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Krajowy Zasób Nieruchomości.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 22 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
590 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%Dysponowanie co najmniej 5 osobami, skierowanymi do realizacji zamówienia20%Czas reakcji operatora na zgłoszenie10%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresUsługa dotyczy obsługi teleinformatycznej dla jednostki centralnej z siedzibą w Warszawie (Nowy Świat 19).

  • 2

    ZakresKupowane jest wsparcie IT (zdalne i na miejscu) dla pracowników Krajowego Zasobu Nieruchomości w Warszawie na 3 lata, z obowiązkiem składania ofert wyłącznie elektronicznie.

  • 3

    ZakresZamawiający nie ogranicza kręgu wykonawców do podmiotów z art. 94 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Krajowy Zasób Nieruchomości.

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368112343

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowy Świat 19

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-029

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

+48533367528

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.wozniak@kzn.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.kzn.gov.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Nieruchomości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wsparcia teleinformatycznego zdalnego oraz lokalnego pracowników KZN na okres 36 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9f109579-2a5f-4db5-9389-93229165f181

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00300375

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kzn.ezamawiajacy.pl/pn/kzn/demand/299174/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://kzn.ezamawiajacy.pl/pn/kzn/demand/299174/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Tak

4.1.2.)Numer referencyjny

DO-ZP.60.3.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

590000 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa wsparcia teleinformatycznego zdalnego oraz lokalnego pracowników KZN na okres 36 miesięcy
Usługa będzie głównie wykonywana zdalnie przy pomocy narzędzi do sesji zdalnych. Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych kosztów z tytułu zapewnienia oprogramowania do sesji zdalnych. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wezwania Wykonawcy do wykonania usługi na miejscu i pełnienia dyżuru IT w siedzibie Zamawiającego do maksymalnie 80 godzin rocznie. Koszt dyżuru na miejscu będzie osobną, dodatkowo naliczaną pozycją i nie będzie zawarty w stałym rozliczeniu miesięcznym usługi wsparcia. Niewykorzystane godziny nie będą wchodziły do rozliczenia usługi.
Niewykorzystane godziny w danym roku Zamawiający może wykorzystać w kolejnych latach. Wykonawca wyśle dane osoby, która będzie wykonywała usługę na miejscu. Zamawiający będzie informował mailowo o potrzebie wykonania przez Wykonawcę usługi dyżuru w siedzibie Zamawiającego na minimum 7 dni przed, chyba że zajdzie nagła, nieprzewidziana sytuacja niezależna od Zamawiającego wtedy Wykonawca ma 24 godziny na reakcję. Zamawiający wymaga potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia do 30 minut od chwili dostarczenia oraz zdiagnozowany i rozwiązany do 4 godzin od potwierdzenia. W przypadku, kiedy rozwiązanie zdalne jest niemożliwe, Wykonawca prześle zebrane dane i informacje wraz z potencjalnym rozwiązaniem do działu IT Zamawiającego.
Zgłoszenia będą przekazywane telefonicznie, mailowo lub przy pomocy systemu zgłoszeń Wykonawcy. Każde zgłoszenie będzie dokumentowane przez Wykonawcę.
Raportowanie podjętych działań będzie składane na koniec każdego miesiąca. Raport będzie składał się ze zgłoszenia z oznaczeniem czasowym, osoby zgłaszającej, osób obsługujących, podjętych działań, rozwiązania, które zostało zaimplementowane z oznaczeniem czasowym.
Zamawiający posiada około 70 aktywnych stacji roboczych, gdzie wymaga wsparcia między godzinami 7, a 18 od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych. Średnia ilość zgłoszeń na dzień to około 8.

4.2.6.)Główny kod CPV

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV
4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

70

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Dysponowanie co najmniej 5 osobami, skierowanymi do realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas reakcji operatora na zgłoszenie

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Nazwa warunku:
Warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej
Opis warunku:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
1. dysponuje zespołem składającym się z co najmniej 5 osób, które będą wykonywać przedmiot zamówienia, posiadającymi (każda z nich) minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży informatycznej na helpdesku;
2. Wykonawca ma doświadczenie niezbędne do wykonania zamówienia:
a. Doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów na stacjach roboczych i w sieci LAN;
b. Doświadczenie w obszarze usług IT w obsłudze jednostek o min. 50 użytkownikach, potwierdzone protokołami należytego wykonania usługi.
3. posiada procedury wewnętrzne pozwalające na świadczenie usług w sposób ciągły i niezakłócony, dotyczące m.in. przyjmowania, przetwarzania zgłoszeń i ich wewnętrznej eskalacji oraz sposobu rozwiązania problemu i metody ich udokumentowania.
4. posiada aktualne Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego co najmniej stopnia III. Świadectwo to, wydane przez właściwe służby ochrony państwa, stanowi formalne potwierdzenie, że podmiot posiada zdolność do ochrony informacji niejawnych o klauzuli minimum „Poufne” oraz przeszedł pomyślnie procedurę sprawdzającą w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego – załączyć do oferty.
5. posiada ważną polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, której suma gwarancyjna wynosi nie mniej niż 1.000.000 PLN (jeden milion złotych) – załączyć do oferty.
W celu potwierdzenia spełniania ww. warunków, Wykonawca dołączy do oferty dokumenty potwierdzające spełnianie warunków lub oświadczenia składane pod rygorem odpowiedzialności karnej. Jeśli Wykonawca nie złoży dokumentów potwierdzających spełnianie warunków lub oświadczeń, Zamawiający może uznać, że Wykonawca nie spełnia ww. warunków i odrzucić jego ofertę.
Zamawiający dokona oceny spełnienia przez Wykonawców warunków, określonych w rozdziale II, podrozdziale 7 SWZ w oparciu o kompletność oraz prawidłowość złożonych dokumentów i oświadczeń, jakich żąda Zamawiający. Ocena zostanie dokonana na podstawie treści tych dokumentów, wg formuły spełnia / nie spełnia. Oświadczenia i dokumenty będą badane pod względem formalnoprawnym, a także, czy informacje w nich zawarte potwierdzają spełnienie wymagań Zamawiającego, w tym w zakresie zgodności ze stanem faktycznym. Z treści załączonych dokumentów musi wynikać jednoznacznie, że Wykonawca spełnił ww. warunki.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub
podpisem osobistym .
2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w
zakresie wskazanym w rozdziale II podrozdziałach 7 i 8 SWZ. Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw
wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane
podmiotowe środki dowodowe, wskazane w rozdziale II podrozdziale 9 pkt 2 SWZ (wzór niniejszego Oświadczenia, stanowi
Załącznik nr 4 do SWZ).
3. Wykonawca dołącza do oferty w zakresie potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu:
- wykaz usług, zgodnie z treścią warunku wskazanego w rozdziale II podrozdziale 7 pkt 4) SWZ - (Wzór niniejszego Wykazu stanowi
Załącznik nr 6 do SWZ) wraz z załączeniem dowodów określających, czy usługi te zostały wykonane lub są wykonywane należycie;
- wykaz osób, zgodnie z treścią warunku wskazanego w rozdziale II podrozdziale 7 pkt 4) SWZ - (Wzór niniejszego Wykazu stanowi
Załącznik nr 6a do SWZ) wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia
niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o
podstawie do dysponowania tymi osobami;
- aktualne Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego co najmniej stopnia III. Świadectwo to, wydane przez właściwe służby
ochrony państwa, stanowi formalne potwierdzenie, że podmiot posiada zdolność do ochrony informacji niejawnych o klauzuli
minimum „Poufne” oraz przeszedł pomyślnie procedurę sprawdzającą w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego;
- ważną polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, której suma
gwarancyjna wynosi nie mniej niż 1.000.000 PLN (jeden milion złotych).
4. Oświadczenia składane są pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem
zaufanym, lub podpisem osobistym.
Wykaz podmiotowych środków dowodowych
Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta
została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia,
następujących podmiotowych środków dowodowych:
w zakresie potwierdzenia braku podstaw wykluczenia:
- oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w
zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, wskazanych przez Zamawiającego w zakresie art. 108 ust. 1 oraz w art. 109 ust. 1
pkt 4), 5), 6), 8), 9), 10) ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2025 poz. 514)
(zgodnie z wzorem określonym w Załączniku nr 5 do SWZ).
- oświadczenia Wykonawcy o braku przynależności lub o przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w zakresie art. 108 ust. 1
pkt 5 ustawy Pzp w niniejszym postępowaniu (zgodnie z wzorem określonym w Załączniku nr 9 do SWZ).

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Niezależnie od innych przypadków określonych w przepisach powszechnie obowiązujących, Zamawiający przewiduje
możliwość zmiany istotnych postanowień Umowy w stosunku do treści oferty na podstawie, której dokonano wyboru
Wykonawcy, w przypadku wystąpienia, co najmniej jednej okoliczności wymienionej poniżej:
1) klęsk żywiołowych;
2) udokumentowanych warunków atmosferycznych uniemożliwiających realizację przedmiotu Umowy;
3) zmian będących następstwem działania organów administracji, a w szczególności: przekroczenie określonych przez
prawo terminów wydawania przez podmioty trzecie odpowiednich decyzji administracyjnych, skutkujące niemożliwością
wykonania Umowy w terminie,
4) wstrzymanie realizacji przedmiotu Umowy jako następstwo działania osób trzecich,
5) wystąpienia siły wyższej uniemożliwiającej wykonanie Przedmiotu Umowy zgodnie z treścią Specyfikacji Warunków
Zamówienia lub treścią Umowy,
6) gdy nie jest możliwe wykonanie Przedmiotu Umowy przez osobę wskazaną w ofercie z powodu śmierci, choroby,
wypadku lub innych niemożliwych do przewidzenia okoliczności. Zaproponowana przez Wykonawcę inna osoba winna
posiadać kwalifikacje nie gorsze niż osoba wskazana w ofercie. Wykonawca zobowiązany jest do podania imienia i
nazwiska tej osoby, numeru uprawnień (o ile dotyczy),
7) zmian danych Stron Umowy związanych z obsługą administracyjno-organizacyjną Umowy np. zmiana adresu, wystąpi
urzędowa zmiana wysokości stawki podatku VAT (łączne wynagrodzenie zostanie zmienione o wysokość zmiany tego
podatku).
2. Powyższe zmiany stanowią katalog zmian, na które Zamawiający dopuszcza zgodę. Nie stanowią jednocześnie
zobowiązania do wyrażenia takiej zgody przez Zamawiającego.
3. Wszelkie zmiany lub uzupełnienia Umowy wymagają zachowania formy pisemnej pod rygorem nieważności i są
dopuszczalne w przypadkach określonych w Umowie i ustawie Pzp.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-30 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://kzn.ezamawiajacy.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-30 09:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-07-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71356300-1Usługi wsparcia technicznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
232 797 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 005 zł370 814 zł
Rozstęp międzykwartylowy
226 809 zł
Źródło próbki
CPV 71356· kategoria CPV (5 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
144 005 zł
Mediana
232 797 zł
Górny kwartyl
370 814 zł
Ten przetarg (590 000 zł) znajduje się w górnym kwartylu planowanych budżetów.
75% podobnych postępowań ma niższy budżet. Prawdopodobnie większy zakres lub wyższe wymagania. +153% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.07.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Krajowy Zasób Nieruchomości. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 590 000 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71356300-1 (Usługi wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.