Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie – drugie postępowanie

Zamawiający Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie (Czarnków, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie – drugie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W CZARNKOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000285126

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kościuszki 60

1.4.2.)Miejscowość

Czarnków

1.4.3.)Kod pocztowy

64-700

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mck@czarnkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

mck.czarnkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c80d81be-f96c-48c0-b882-3edebfcd1bc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00300196

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00231992

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn.: „Wyposażenie Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie w nowoczesną aparaturę i sprzęt techniczny do poprawy jakości, dostępności i poziomu wydarzeń artystycznych organizowanych w mieście Czarnkowie i Ziemi Czarnkowskiej”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027, Priorytet 08 Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR).

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie – drugie postępowanie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa sprzętu oświetleniowego dla Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie - drugie postępowanie”, która została szczegółowo opisana w zakresie przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami minimalnymi stawianymi przez Zamawiającego w załączniku nr 5 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Przedmiot zamówienia finansowany jest z realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie projektu pn.: „Wyposażenie Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie w nowoczesną aparaturę i sprzęt techniczny do poprawy jakości, dostępności i poziomu wydarzeń artystycznych organizowanych w mieście Czarnkowie i Ziemi Czarnkowskiej”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021–2027, Priorytet 08 Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR), Działania 08.01 Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych strategiach Rozwoju (RLKS) ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

3.9.)Główny kod CPV

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

31510000-4 - Żarówki elektryczne

31527260-6 - Systemy oświetleniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Agencja Muzyczna Accord

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6730017080

4.3.4.)Miejscowość

Szczecinek

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

86963,46 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00269131/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

86963,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31500000-1Urządzenia oświetleniowe i lampy el…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czarnków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31500000-1 (Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.