Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
125 214 zł
Umowa zawarta
9 czerwca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 108 800 zł – 215 250 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 15% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość obrazu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wynajem wraz z transportem i obsługą/realizacją techniczną ekranów LED (diody) na potrzeby wydarzeń artystycznych organizowanych przez Miejski ośrodek Kultury w Olsztynie w 2026 roku

Zamawiający Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Wynajem wraz z transportem i obsługą/realizacją techniczną ekranów LED (diody) na…”, wybierając ofertę wykonawcy AW EVENTS Antoni Węglarski. Wartość umowy: 125 214 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Kultury w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 19 czerwca 2026
Wartość umowy
125 214 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 kwietnia 2026

    Termin ofert: 27 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 czerwca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AW EVENTS Antoni Węglarski (Piotrków Trybunalski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 125 214,00 zł (umowę zawarto 9 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 108 799,65 zł do 215 250,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

  • 5

    Zamawiający to Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000678825

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrowszczaków 3

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-538

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

89 5221350

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mok.olsztyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mok.olsztyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wynajem wraz z transportem i obsługą/realizacją techniczną ekranów LED (diody) na potrzeby wydarzeń artystycznych organizowanych przez Miejski ośrodek Kultury w Olsztynie w 2026 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fb7b8472-2b1d-40b3-a1bd-b61532571ca3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00300038

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00100473/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Najem ekranów LED (diody) na na potrzeby wydarzeń artystycznych organizowanych przez Miejski ośrodek Kultury w Olsztynie w 2026 roku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Wynajem ekranu diodowego na wydarzenie festiwalu TROPY, działanie 3.3 „Systemowa poprawa dostępności” Priorytetu III „Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami” Programu FERS 2021-2027 dotycząca realizacji projektu systemowego pn. Projektowanie uniwersalne–dostępność w instytucjach kultury. Projekt pn. „Wspólna przestrzeń–MOK bez barier”, Narodowe Centrum Kultury, PUK

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00204684

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ADM.371.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

198374 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

wynajem ekranów ledowych o parametrach konstrukcyjnych, rozdzielczości, jasności wyświetlania obrazu, kolorystyki
wyświetlania obrazu, odświeżania obrazu, spełniających standardy profesjonalnych produkcji telewizyjnych HD
pozwalających na wykorzystanie ekranu zarówno w obiektach wewnętrznych jak i na zewnątrz, gotowych do wykorzystania
jako ekrany konferencyjne, reklamowe, koncertowo-festiwalowe, w obiektach MOK oraz przestrzeni miasta Olsztyna,
opisanych w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ-szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

32351200-0 - Ekrany

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38653400-1 - Ekrany projekcyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

108799,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

215250,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

125214,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AW EVENTS Antoni Węglarski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7712507957

7.3.3)Ulica

Świerczów 24A

7.3.4)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

7.3.5)Kod pocztowy

97-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

125214,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 125 214 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32351200-0 (Ekrany). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AW EVENTS Antoni Węglarski (Piotrków Trybunalski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.