Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy –Zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji szpitala –zakup zestawów komputerowych oraz laptopów

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku (Brzesko, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy –Zakup sprzętu ICT…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 400 118 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304355

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 68

1.4.2.)Miejscowość

Brzesko

1.4.3.)Kod pocztowy

32-800

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

14 66 21 437

1.4.8.)Numer faksu

14 66 21 155

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz-brzesko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.spzoz-brzesko.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4bda2807-e8f3-4bdb-9282-d435cb2da39d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298663

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00246609

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D.1.1.2 „Wdrożenie e-usług w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku” Umowa: KPOD.07.03-IP.10-0035/25/KPO/216/2025/594

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy –Zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji szpitala –zakup zestawów komputerowych oraz laptopów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – Zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji szpitala – zakup zestawów komputerowych oraz laptopów”, w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku”.
Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 2 zadania:
2) Zadanie nr 2 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – Zakup sprzętu ICT służącego informatyzacji lub cyfryzacji szpitala – zakup laptopów.

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-05-29

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

CPU ZETO Sp. o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6110203374

4.3.3.)Ulica

Powstańców Wielkopolskich 20

4.3.4.)Miejscowość

Jelenia Góra

4.3.5.)Kod pocztowy

58-500

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

54240,06 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00271637/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

54240,06 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D.1.1.2 „Wdrożenie e-usług w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku” Umowa: KPOD.07.03-IP.10-0035/25/KPO/216/2025/594

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
400 118 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł971 457 zł
Rozstęp międzykwartylowy
830 305 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
400 118 zł
Górny kwartyl
971 457 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzesko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.