Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
84 900 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2028
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kompleksowa organizacja i realizacja pikników sportowo-ekologicznych w ramach projektu „Mazowsze bez smogu””

Zamawiający Gmina Bielany (Bielany-Żyłaki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja i realizacja pikników sportowo-ekologicznych w ramach projektu…”, wybierając ofertę wykonawcy Edukacja Ekologiczna Dagmara Hirsz. Wartość umowy: 84 900 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BielanyBielany-Żyłaki, Mazowieckieopublikowano 19 czerwca 2026
Wartość umowy
84 900 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 maja 2026

    Termin ofert: 21 maja 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 czerwca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Edukacja Ekologiczna Dagmara Hirsz (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 84 900,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2028 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczyło zamówienia publicznego w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BIELANY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582820

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Słoneczna 2

1.5.2.)Miejscowość

Bielany-Żyłaki

1.5.3.)Kod pocztowy

08-311

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.7.)Numer telefonu

25 787 80 13

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminabielany.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bielany.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6caead64-1fdf-45a3-8d19-d14e39de9a7a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Kompleksowa organizacja i realizacja pikników sportowo-ekologicznych w ramach projektu „Mazowsze bez smogu””

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6caead64-1fdf-45a3-8d19-d14e39de9a7a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298463

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00045535/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Kompleksowa organizacja i realizacja pikników sportowo-ekologicznych w ramach projektu "Mazowsze bez smogu"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program "Mazowsze bez smogu" realizowany w ramach Priorytetu II: "Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza" , Działanie: 2.1: "Efektywność energetyczna" programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00242642

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja pikników sportowo-edukacyjnych w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”, skierowanych do ogółu mieszkańców Gminy Bielany, realizowanego w ramach Priorytetu II ,,Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza’’ Działanie 2.1 ,,Efektywność energetyczna’’ programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje realizację działań w latach 2026, 2027 oraz 2028.
Zamawiający wskazuje, iż zakres rzeczowy, organizacyjny oraz merytoryczny pikników realizowanych w każdym z wyżej wskazanych latach pozostaje jednolity i tożsamy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) OPZ – Załącznik nr 10 do SWZ,
2) scenariusz akcji edukacyjnych - Załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

39154000-6 - Sprzęt wystawowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Edukacja Ekologiczna Dagmara Hirsz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7272508756

7.3.3)Ulica

Poziomkowa

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

94-496

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
98 500 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
41 070 zł241 342 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 272 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
41 070 zł
Mediana
98 500 zł
Górny kwartyl
241 342 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bielany prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bielany-Żyłaki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 84 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Edukacja Ekologiczna Dagmara Hirsz (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.