Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 238 693 zł
Umowa zawarta
12 czerwca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych stanowiących mieszkaniowy zasób Gminy Kruszwica

Zamawiający Gmina Kruszwica (Kruszwica, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych stanowiących mieszkaniowy zasób Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MEGA Sp. z o. o. Wartość umowy: 2 238 693 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KruszwicaKruszwica, Kujawsko-Pomorskie (powiat Inowrocławski →)opublikowano 18 czerwca 2026
Wartość umowy
2 238 693 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MEGA Sp. z o. o. (Inowrocław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 238 693,06 zł (umowę zawarto 12 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail