Przygotowanie materiałów szkoleniowych na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+
Zamawiający Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Łosiów, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przygotowanie materiałów szkoleniowych na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 183 750 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=200, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
18 maja 2026
Termin ofert: 26 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 czerwca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
18 czerwca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | OPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 004515965 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Główna 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łosiów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 49-330 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL523 - Nyski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@oodr.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://oodr.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ae5dd0da-1ce2-433a-9a95-9edfa6da14dc |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00296499 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-18 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00248412 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Przedmiot zamówienia dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki rolnej na lata 2023-2027 Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki rolnej na lata 2023-2027- Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przygotowanie materiałów szkoleniowych na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+ |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot zamówienia jest usługa polegająca na przygotowanie materiałów szkoleniowych na potrzeby realizacji operacji własnych w ramach planu operacyjnego na rok 2026 w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+ obejmująca: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Agencja Reklamowa Ms Gadżet sc Joanna Janowska-Kilian, Joanna Witek-Szorc |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Agencja Reklamowa "Ms Gadżet" JOANNA WITEK-SZORC, KEMO II JOANNA JANOWSKA-KILIAN |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 991 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Porcelanowa 17 A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Tułowice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 49-130 |
| 4.3.6.) | Województwo | opolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 7995,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00292068/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7995,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.