Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

DOSTAWA APARATU RTG WRAZ Z WYPOSAŻENIEM I ADAPTACJĄ POMIESZCZEŃ DO ZAKŁADU KARNEGO W PRZEMYŚLU

Zamawiający Zakład Karny w Przemyślu (Przemyśl, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „DOSTAWA APARATU RTG WRAZ Z WYPOSAŻENIEM I ADAPTACJĄ POMIESZCZEŃ DO ZAKŁADU KARNEGO W…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Karny w PrzemyśluPrzemyśl, Podkarpackieopublikowano 17 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Przemyślu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320360

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rokitniańska 1

1.4.2.)Miejscowość

Przemyśl

1.4.3.)Kod pocztowy

37-700

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.7.)Numer telefonu

166789271

1.4.8.)Numer faksu

166786131

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_przemysl@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00295502

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-17

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00270909

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.10.Okres realizacji - dni Przed zmianą

120 Po zmianie: 150

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

1. Zamawiający przewiduje składanie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. Wykonawca ma obowiązek załączyć przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą, z uwzględnieniem postanowień art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 2. Wymagane przez Zamawiającego przedmiotowe środki dowodowe: 1) broszury, opisy, foldery, ulotki, materiały informacyjne producenta, fotografie, opisy techniczne lub dane katalogowe, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, że oferowane urządzenie spełni wymagane parametry urządzenia opisane w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / zestawienie wymagań / oferowane parametry urządzenia RTG), 2) Certyfikaty urządzenia – CE, zgłoszenie do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, 3) wykaz parametrów technicznych zaoferowanych urządzeń – w postaci uzupełnionego załącznika nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / zestawienie wymagań / oferowane parametry urządzenia RTG). 3. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowo środki dowodowe, jeżeli potwierdzają, że zaoferowany przedmiot dostawy spełnia określone przez Zamawiającego wymagania określone w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / zestawienie wymagań / oferowane parametry urządzenia RTG). 4. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. Po zmianie: 1. Zamawiający przewiduje składanie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. Wykonawca ma obowiązek załączyć przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą, z uwzględnieniem postanowień art. 107 ust. 3 ustawy Pzp. 2. Wymagane przez Zamawiającego przedmiotowe środki dowodowe: 1) broszury, opisy, foldery, ulotki, materiały informacyjne producenta, fotografie, opisy techniczne lub dane katalogowe, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, że oferowane urządzenie spełni wymagane parametry urządzenia opisane w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / zestawienie wymagań / oferowane parametry urządzenia RTG). W przypadku parametrów technicznych lub funkcjonalnych, których spełnienia nie można jednoznacznie potwierdzić na podstawie ogólnodostępnych materiałów informacyjnych producenta (takich jak foldery, broszury czy katalogi), Zamawiający dopuszcza złożenie wraz z ofertą oficjalnego, podpisanego oświadczenia producenta sprzętu, jednoznacznie potwierdzającego spełnianie tych wymagań. 2) Certyfikaty urządzenia – CE, zgłoszenie do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, 3) wykaz parametrów technicznych zaoferowanych urządzeń – w postaci uzupełnionego załącznika nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / zestawienie wymagań / oferowane parametry urządzenia RTG). 3. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowo środki dowodowe, jeżeli potwierdzają, że zaoferowany przedmiot dostawy spełnia określone przez Zamawiającego wymagania określone w załączniku nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / zestawienie wymagań / oferowane parametry urządzenia RTG). 4. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-06-18 08:00 Po zmianie: 2026-06-25 08:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-06-18 10:00 Po zmianie: 2026-06-25 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-07-17 Po zmianie: 2026-07-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Przemyślu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przemyśl.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.