ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

M-30/2026 „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu

Zamawiający Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu (Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „M-30/2026 Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację…”. Termin składania ofert minął 25 czerwca 2026, 10:00. Wadium: 8600 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Wadium
8600 zł
Termin składania ofert
25 czerwca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresKupowane jest oprogramowanie i systemy informatyczne do cyfryzacji dokumentacji medycznej z integracją AI, z wymogiem realizacji w Szpitalu Wielospecjalistycznym im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu. Zamówienie jest częścią unijnego programu transformacji cyfrowej ochrony zdrowia. Wykonawca musi złożyć ofertę wyłącznie elektronicznie przez platformę zakupową. Zamówienie dotyczy dostaw, a nie usług społecznych. Dokumentacja zamówienia jest dostępna bez ograniczeń na stronie postępowania.

  • 3

    RyzykoWadium: 8 600,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092358780

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poznańska 97

1.5.2.)Miejscowość

Inowrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

88-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@szpitalino.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.pszozino.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

M-30/2026 „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ee1db38-dcff-49df-a8ac-054609f0f83d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294505

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_inowroclaw

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

1) Oferta wraz z załącznikami musi zostać sporządzona w języku polskim, złożona w postaci elektronicznej oraz podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem osobistym lub podpisem zaufanym pod rygorem nieważności. Złożenie oferty wymaga od wykonawcy zarejestrowania się i zalogowania na Platformie zakupowej zamawiającego dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_inowroclaw

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

2) Wszystkie dokumenty i oświadczenia, oraz informacje przekazywania ich opisane zostały w Regulaminie korzystania z platformyzakupowej.pl https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin.
3) Sposób rejestracji znajduje się na stronie: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje
4) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku oraz do komunikacji wynosi 1GB przy max ilości 20 plików lub spakowanych katalogów.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1) administratorem Pani/Pana danych jest Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu z siedzibą w Inowrocławiu (kod pocztowy: 88-100) przy ul. Poznańskiej 97, reprezentowany przez Dyrektora dr. n. med. i n.o.zdr. Bartosza Jakuba Myśliwca (tel. 52 35 45 320), adres e-mail: sekr.nacz@szpitalino.pl

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

M-30/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) „Modernizacja środowiska teleinformatycznego pod Elektroniczną Dokumentację Medyczną poprzez cyfryzację, integrację i wdrożenie rozwiązań AI w Szpitalu Wielospecjalistycznym im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”.
Zadanie - Dostawa i wdrożenie przełączników rdzeniowych, dostępowych oraz urządzeń klasy UTM
2) Termin wykonania zamówienia – maksymalnie do 15 lipca 2026 roku
3) Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części
4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław.
5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 48000000-8 – pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 72260000-5 – Usługi w zakresie oprogramowania, 48820000-2 – Serwery, 48213000-4 – Pakiety oprogramowania do rozszerzenia systemu operacyjnego, 30210000-4 – Maszyny do przetwarzania danych
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ
7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
8) Gwarancja i rękojmia – zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ stanowiącego szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
9) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
10) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę prac
związanych z przedmiotem zamówienia.
11) Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie jest prowadzone z poszanowaniem
zasad horyzontalnych UE w szczególności
• Równość kobiet i mężczyzn oraz niedyskryminacja –równe traktowanie i brak dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny (min. płeć, niepełnosprawność, wiek, rasa religia, pochodzenie etniczne, orientacja seksualna, tożsamość płciowa, światopogląd)
• Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami –zasady projektowania uniwersalnego i racjonalnych usprawnień: w rozwiązaniach cyfrowych zapewniamy zgodność z aktualnymi wymogami dostępności
• Zapobieganie nadużyciom finansowym, korupcji i konfliktu interesów –niestosowanie adekwatnych mechanizmów zapobiegawczych
• Włączenie społeczne i poszanowanie praw pracowniczych (przestrzeganie przepisów prawa pracy, BHP, zasad uczciwego łańcucha dostaw
14) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zasadą „Nie czyń poważnych szkód” (DNSH) dla celów środowiskowych wynikającą z art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 18.06.2020 roku oraz warunków określonych w rozporządzeniu i Rady (UE) z dnia 12.02.2021 roku (2020/852)
15) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zasadą „Green IT”
Uwaga: Zamawiający przewiduje unieważnienie postepowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane
Termin płatności może być uwarunkowany płatnościami wynikającymi z harmonogramu płatności zaliczek otrzymanych z Ministerstwa Zdrowia (jednaj nie później niż do 31 sierpnia 2026)

4.2.6.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-15

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

cena

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
2.sytuacji ekonomicznej lub finansowej

W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunku udziału w postępowaniu dotyczącego sytuacji ekonomicznej lub finansowej, Zamawiający wymaga złożenia dokumentu potwierdzającego, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia na kwotę nie mniejszą niż 500.000,00 zł

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych:
1. zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
2. zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
3. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
4. wykazu dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane w tym minimum jedna o wartości 500.000,00 zł z załączeniem dowodów określających, czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
5. Polisy od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności z sumą gwarancyjną nie niższą niż 500.000,00 zł
6. Oświadczenie Wykonawcy, że informacje zawarte w oświadczeniu złożonym wraz z ofertą w zakresie podstaw wykluczenia są aktualne - wzór oświadczenia dla Wykonawcy najwyżej ocenionego – załącznik 9

Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które zamawiający posiada, jeżeli wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność.
Wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe aktualne na dzień ich złożenia.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający żąda, by wykonawca złożył wraz z ofertą następujące, przedmiotowe środki dowodowe:
1. Oświadczenie Wykonawcy, że posiada materiały informacyjne potwierdzające zgodność oferowanego sprzętu z wymogami określonymi przez Zamawiającego
2. Oświadczenie, że Wykonawca spełnia wymagania w zakresie interoperacyjności teleinformatycznej systemów szpitalnych
3. Oświadczenie, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości Zamawiającego, Wykonawca umożliwi przeprowadzenie testów zgodności dostarczonego i zainstalowanego środowiska z oprogramowaniem użytkowym Zamawiającego. Testy te zostaną wykonane przed podpisaniem protokołu odbioru, w terminie nie dłuższym niż 3 dni od dnia dostawy rozwiązania. W przypadku, gdy środowisko nie przejdzie powyższych testów, Wykonawca zobowiązuje się do niezwłocznej wymiany licencji oprogramowania na właściwą.
4. Oświadczenie, że dostarczone oprogramowanie spełnia wymogi dla produktów podwójnego zastosowania w rozumieniu Rozporządzenia (UE) 2021/821 i zobowiązuje się do dostarczenia wszelkich niezbędnych zezwoleń eksportowych, jeśli są wymagane.
5. Oświadczenie Wykonawcy, że dostarczony sprzęt jest zgodny z wymogami dyrektywy ROHS i posiada stosowne certyfikaty CE oraz deklaracje zgodności producenta, potwierdzające ograniczenie stosowania substancji niebezpiecznych.
6. Oświadczenie o wdrożeniu i stosowaniu systemu zarządzania energią zgodny z normą ISO 50001:2018, Urządzenia posiadają oznaczenie CE, a producent wystawił Deklarację Zgodności potwierdzającą spełnienie normy 62040-1 (bezpieczeństwo) oraz 62040-2 (EMC). Klasyfikacja urządzenia zgodnie z 62040-3 to [np. VFI-SS-111].
7. Oświadczenia, że oferowane oprogramowania pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji
8. Oświadczenia, że oferowany przedmiot zamówienia jest fabrycznie nowy

Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych śr. dowodowych.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

jw

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

zgodnie z SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1)Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie

8.600,00 zł 2) Wadium musi obejmować pełen okres związania ofertą tj. do dnia 24.07.2026 r. 3) Wadium może być wniesione w jednej lub kilku formach wskazanych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp. 4) Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy w banku Bank PKO BP, numer rachunku 43102014620000730203589496. Wadium musi wpłynąć na wskazany rachunek bankowy zamawiającego najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (decyduje data wpływu na rachunek bankowy zamawiającego). 5) Wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach należy załączyć do oferty w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu i powinno zawierać następujące elementy: a) nazwę dającego zlecenie (wykonawcy), beneficjenta gwarancji (zamawiającego), gwaranta/poręczyciela oraz wskazanie ich siedzib. Beneficjentem wskazanym w gwarancji lub poręczeniu musi być Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu, b) określenie wierzytelności, która ma być zabezpieczona gwarancją/poręczeniem, c) kwotę gwarancji/poręczenia, d) termin ważności gwarancji/poręczenia, e) zobowiązanie gwaranta do zapłacenia kwoty gwarancji/poręczenia bezwarunkowo, na pierwsze pisemne żądanie zamawiającego, w sytuacjach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 6) W przypadku, gdy wykonawca nie wniósł wadium lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium, w przypadku o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy Pzp, zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp. 7) Zamawiający dokona zwrotu wadium na zasadach określonych w art. 98 ust. 1–5 ustawy Pzp. 8) Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami na podstawie art. 98 ust. 6 ustawy Pzp.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

d. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
W takim przypadku:
 Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.
 Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-25 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_inowroclaw

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-25 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 25.06.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Inowrocław.
Tak. Wadium określono na 8600 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.