Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
313 862 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
42 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 292 000 zł – 313 862 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 7,5% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Czyszczenie urządzeń podczyszczających wody opadowe i roztopowe oraz transport odpadów powstałych w wyniku usługi"

Zamawiający Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Czyszczenie urządzeń podczyszczających wody opadowe i roztopowe oraz transport odpadów…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Asenizacyjne Stanisław Korgól. Wartość umowy: 313 862 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.Opole, Opolskieopublikowano 17 czerwca 2026
Wartość umowy
313 862 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Asenizacyjne Stanisław Korgól (Wodzisław Śląski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 313 862,00 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 292 000,00 zł do 313 862,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 42 dni.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło usługi czyszczenia urządzeń podczyszczających wody opadowe i roztopowe oraz transportu odpadów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail