Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
465 826 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
do 21 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 465 826 zł – 533 000 złodrzucone: 8
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SP Nowa Iwiczna – Modernizacja boiska do piłki nożnej

Zamawiający Gmina Lesznowola (Lesznowola, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „SP Nowa Iwiczna – Modernizacja boiska do piłki nożnej”, wybierając ofertę wykonawcy AK SPORT Andrzej Gniado. Wartość umowy: 465 826 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina LesznowolaLesznowola, Mazowieckie (powiat Piaseczyński →)opublikowano 16 czerwca 2026
Wartość umowy
465 826 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AK SPORT Andrzej Gniado (Okuniew), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 465 825,60 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 465 825,60 zł do 533 000,00 zł. Odrzucono 8 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lesznowola

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013271111

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gminna 60

1.5.2.)Miejscowość

Lesznowola

1.5.3.)Kod pocztowy

05-506

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rzp@lesznowola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.lesznowola.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1fdba2e-a56b-43ea-9646-25180a414534

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SP Nowa Iwiczna – Modernizacja boiska do piłki nożnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c1fdba2e-a56b-43ea-9646-25180a414534

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00292254

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00013307/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 SP - Nowa Iwiczna - Modernizacja boiska do piłki nożnej.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00201383

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271.17.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

435786,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania jest modernizacja boiska do piłki nożnej zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej przy ul. Krasickiego 56. Inwestycja obejmuje remont istniejącej nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z wykonaniem prac towarzyszących mających na celu poprawę funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania oraz estetyki obiektu sportowego.
• Zakres rzeczowy zadania obejmuje w szczególności demontaż zużytej nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z usunięciem wypełnienia z piasku i granulatu gumowego,
• wykonanie nowej nawierzchni sportowej z trawy syntetycznej wraz z matą amortyzującą oraz odpowiednim wypełnieniem,
• renowację wjazdu technicznego na boisko obejmującą wymianę obrzeży betonowych oraz regulację wysokościową nawierzchni z kostki betonowej,
• uporządkowanie terenu wokół boiska, w tym usunięcie starych krzewów oraz wykonanie nowych nasadzeń wraz z przygotowaniem podłoża.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

8

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

465825,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

533000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

465825,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AK SPORT Andrzej Gniado

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363161710

7.3.3)Ulica

Lipowa 7

7.3.4)Miejscowość

Okuniew

7.3.5)Kod pocztowy

05-079

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

465825,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-21

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212000-6Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
809 826 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 210 zł2 435 071 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 085 862 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
349 210 zł
Mediana
809 826 zł
Górny kwartyl
2 435 071 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lesznowola prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lesznowola.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 465 826 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212000-6 (Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AK SPORT Andrzej Gniado (Okuniew). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.