ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

świadczenie usług społecznych polegających na prowadzeniu zajęć usprawniających i aktywizujących

Zamawiający Centrum Usług Społecznych w Lidzbarku Warmińskim (Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „świadczenie usług społecznych polegających na prowadzeniu zajęć usprawniających i…”. Termin składania ofert minął 24 czerwca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 98 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 czerwca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena70%Klauzule społeczne30%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 24 czerwca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    14 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresKupowane są zajęcia usprawniające i aktywizujące dla osób objętych ochroną socjalną, realizowane w ramach projektu „Codzienność bez barier” współfinansowanego z Funduszu Europejskiego.

  • 2

    ZakresZamówienie dotyczy usług prowadzonych dla Centrum Usług Społecznych w Lidzbarku Warmińskim (woj. warmińsko-mazurskie).

  • 3

    ZakresOferty należy składać wyłącznie elektronicznie przez platformę eZamówienia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004445093

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Akacjowa 7

1.5.2.)Miejscowość

Lidzbark Warmiński

1.5.3.)Kod pocztowy

11-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

cuslw@cuslw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://cuslw.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

świadczenie usług społecznych polegających na prowadzeniu zajęć usprawniających i aktywizujących

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-183db07a-919e-433d-94d9-06a4d0b77612

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00291365

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00124277/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 zajęcia usprawniające

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

11. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Codzienność bez barier” współfinansowanego ze środków Funduszu Europejskiego w ramach Priorytetu FEWM.09.04

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-183db07a-919e-433d-94d9-06a4d0b77612

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wy-konawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-183db07a-919e-433d-94d9-06a4d0b77612
4. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”).
5. Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: ocds-148610-183db07a-919e-433d-94d9-06a4d0b77612
6. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
7. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
8. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.
9. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w for-matach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://ezamowienia.gov.pl

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

W związku z Państwa wykonywaniem usług w realizacji Projektu pn. „Codzienność bez barier” (nr Projektu FEWM.09.04-IZ.00-0023/25) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO), informuję iż:
1. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją ww. Projek-tu jest Centrum Usług Społecznych w Lidzbarku Warmińskim będący Beneficjentem tego Projek-tu (dalej: Beneficjent).
2. Beneficjent powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail: k.maruszczak-pobiedzinska@gptogatus.pl
3. Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. ci art. 9 RODO. Oznacza to, że Państwa dane osobowe są niezbędne do wypełnienia przez Beneficjenta obowiązków prawnych ciążących na nim w związku z realizacją ww. Projektu. Wspomniane obowiązki prawne ciążące na Beneficjencie w związku z realizacją ww. Projektu określone zostały Umową o dofi-nansowanie Projektu nr FEWM.09.04-IZ.00-0023/25-00 oraz przepisami m.in. w niżej wymienio-nych aktach prawnych:
1) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1060 z dnia 24
czerwca 2021 r. ustanawiające wspólne przepisy dotyczące Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Funduszu Spójności, Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji i Europejskiego Funduszu Morskiego, Rybackiego i Akwakultu-ry, a także przepisy finansowe na potrzeby tych funduszy oraz na potrzeby Funduszu Azylu, Mi-gracji i Integracji, Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego i instrumentu Wsparcia Finansowego na rzecz Zarządzania Granicami i Polityki Wizowe,
2) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1057 z dnia 24 czerwca 2021 r. ustanawiające Europejski Fundusz Społeczny Plus (EFS+) oraz uchylające rozporządzenie (UE) nr 1296/2013,
3) Ustawa z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków euro-pejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 (dalej: ustawa wdrożeniowa).
4. Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania przez
Beneficjenta określonych prawem i Umową o dofinansowanie Projektu nr FEWM.09.04-IZ.00-0023/25-00 obowiązków w związku z realizacją Projektu nr FEWM.09.04-IZ.00-0023/25

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

OZ.261.4.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług społecznych polegających na prowadzeniu zajęć usprawniających i aktywizujących dla osób niesamodzielnych z powodu wieku lub niepełnosprawności, mających na celu utrzymanie lub poprawę sprawności funkcjonalnej oraz samodzielności w codziennym funkcjonowaniu, kompleksowa realizacja zajęć usprawniających dla osób starszych o charakterze aktywizującym, profilaktycznym i społecznym.
2. Realizowana usługa ma charakter wspierający, aktywizujący i profilaktyczny, koncentruje się na dobrostanie uczestników oraz podtrzymywaniu ich sprawności, nie stanowi świadczenia zdrowotnego ani usług medycznych, nie obejmuje diagnozy, terapii ani działań leczniczych. Usługa skierowana jest do osób niesamodzielnych z powodu wieku, stanu zdrowia lub niepełnosprawności, w szczególności osób o obniżonej sprawności funkcjonalnej, osób zagrożonych utratą samodzielności, osób narażonych na wystąpienie negatywnych konsekwencji związanych z wiekiem.
3. Zajęcia usprawniające będą realizowane sukcesywnie w okresie od dnia zawarcia umowy do 31.12.2028 r., zgodnie z indywidualnymi potrzebami uczestników oraz harmonogramem ustalanym przez Zamawiającego.
4. Łącznie przewidziano realizację 1200 godzin wsparcia, w tym: 960 godzin w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 240 godzin w miejscu zamieszkania uczestnika.
5. Wsparciem objętych zostanie minimum 80 osób.
6. Częstotliwość zajęć będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb uczestników i może wynosić średnio od 1 do kilku spotkań miesięcznie.
7. Celem realizacji usługi jest:
1) wspieranie codziennej sprawności fizycznej uczestników,
2) poprawa samopoczucia i komfortu życia,
3) redukcja napięcia i stresu,
4) przeciwdziałanie wykluczeniu i izolacji społecznej,
5) wzmacnianie aktywności uczestników.
8. Zakres merytoryczny zajęć:
1) Niemedyczne techniki pracy z ciałem, w tym:
a) delikatne techniki dotykowe o charakterze relaksacyjnym,
b) działania wspierające rozluźnienie mięśni i poprawę komfortu fizycznego.
2) Elementy relaksacyjne i odprężające, takie jak:
a) techniki wyciszające,
b) ćwiczenia wspierające redukcję napięcia,
c) działania sprzyjające regeneracji i odpoczynkowi.
3) Łagodną aktywność ruchową, dostosowaną do możliwości uczestników, w tym m.in.:
a) proste ćwiczenia ogólnousprawniające,
b) ćwiczenia poprawiające mobilność i koordynację,
c) ćwiczenia rozciągające i rozluźniające,
d) elementy ćwiczeń oddechowych i poprawiających świadomość ciała.
9. Wszelkie koszty dojazdu do miejsca realizacji wsparcia, w tym zarówno do placówki wskazanej przez Zamawiającego, jak i w sytuacjach prowadzenia zajęć w miejscu zamieszkania uczestnika, ponosi wykonawca. Koszty te nie będą refundowane przez Zamawiającego.
10. Wykonawca zapewni bezpieczeństwo uczestników, w tym: dostosowanie intensywności ćwiczeń do stanu zdrowia uczestników, bieżące monitorowanie kondycji uczestników, reagowanie w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia.
11. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Codzienność bez barier” współfinansowanego ze środków Funduszu Europejskiego w ramach Priorytetu FEWM.09.04 Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
12. Wykonawca będzie prowadził dokumentację projektową zgodnie z wymogami EFS+, obejmującej m.in.: program zajęć (cele zajęć, opis form pracy, przewidywane efekty), listy obecności uczestników, dzienniki zajęć, ewidencję godzin wsparcia, dokumentację potwierdzającą osiągnięcie wskaźników projektu.
13. Wymagania dodatkowe:
1) Wykonawca zobowiązany jest do oznakowania działań zgodnie z wytycznymi dotyczącymi informacji i promocji Funduszy Europejskich,
2) Wykonawca zobowiązany jest do współpracy z Zamawiającym w zakresie monitoringu i kontroli projektu.
13. Zamawiający stosuje klauzule społeczne jako kryterium oceny ofert zgodnie z pkt XVII SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

70

4.3.4.)Rodzaj kryterium

aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.)Nazwa kryterium

Klauzule społeczne

4.3.6.)Waga

30

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

zdolności technicznej i zawodowej
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonał, co najmniej 2 usługi polegające na prowadzeniu zajęć aktywizujących/ruchowych dla osób niesamodzielnych, seniorów lub osób o podobnych potrzebach.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa
w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego – według wzoru nr 7 do SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

wykaz usług – według wzoru załącznika nr 4 do SWZ - wykonanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Wszelkie zmiany umowy wymagają formy pisemnej, pod rygorem nieważności, z wyjątkiem przypadków, gdy niniejsza umowa stanowi inaczej.
2. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania istotnej zmiany Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w następujących przypadkach i zakresie:
1) w przypadku zmiany obowiązujących przepisów prawa, norm, wytycznych, zaleceń służb sanitarnych lub porządkowych, mających wpływ na warunki lub wykonywanie Umowy – zmiany będą dokonane w zakresie w jakim konieczne będzie dostosowanie dotychczasowych rozwiązań do nowych regulacji prawnych lub zaleceń,
2) z powodu wystąpienia zdarzeń losowych mających charakter siły wyższej, które uzasadniają wprowadzenie zmian do umowy (nowych i nadal trwających); takich jak: epidemie, akty terroru, wojny wypowiedziane i niewypowiedziane, blokady, powstania, zamieszki, osunięcia gruntu, trzęsienia ziemi, powodzie, wybuchy i inne podobne zdarzenia poza kontrolą którejkolwiek ze Stron i którym żadna ze stron nie mogła zapobiec,
3) zmiany stawki podatku od towarów i usług,
4) zmiany wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę ustalonego na podstawie art. 2 ust.
3-5 ustawy z dnia 10 października 2002r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (t.j. Dz.U.
z 2024 r. poz. 1773),
5) zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne,
6) zmian zasad gromadzenia i wysokości wpłat do Pracowniczych Planów Kapitałowych,
o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych/ nastąpi zawarcie przez Wykonawcę umowy o prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych,
3. Jeżeli zmiany określone w ust. 2 pkt 4, 5, 6 będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę i tylko w takim zakresie. W takim wypadku Wykonawca składa pisemny wniosek o zmianę ceny. Wniosek powinien zawierać wyczerpujące uzasadnienie faktyczne i prawne oraz szczegółowe zestawienie kosztów poniesionych w związku ze zmianą opisaną w ust. 2 pkt 4, 5, 6 i uzasadnienie wpływu tych kosztów na cenę opisaną w § 4 ust. 5 umowy.
4. W przypadku zmiany, o której mowa ustępie 2 pkt 3 wartość netto wynagrodzenia nie zmieni się
a określona w aneksie wartość brutto zostanie wyliczona na podstawie nowych przepisów.
5. W przypadku zmian określonych w ustępie 2 pkt 4 wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zmianie
o wartość wzrostu całkowitego kosztu Wykonawcy wynikająca ze zwiększenia wynagrodzeń osób bezpośrednio wykonujących zamówienie z uwzględnieniem wszystkich obciążeń publicznoprawnych od kwoty wzrostu minimalnego wynagrodzenia.
6. W przypadku zmian określonych w ustępie 2 pkt 5 wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zmianie
o wartość wzrostu całkowitego kosztu Wykonawcy, jaką będzie on zobowiązany dodatkowo ponieść w celu uwzględnienia tej zmiany, przy zachowaniu dotychczasowej kwoty netto wynagrodzenia osób bezpośrednio wykonujących zamówienie na rzecz Zamawiającego.
7. W przypadku zmian określonych w ustępie 2 pkt 6 wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zmianie
o wartość wzrostu całkowitego kosztu Wykonawcy, jaką będzie on zobowiązany dodatkowo ponieść w celu uwzględnienia tej zmiany.
8. Zmiany umowy dopuszczalne są na warunkach określonych w art. 454 i 455 PZP.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-24 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-24 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-07-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
98 500 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
41 070 zł241 342 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 272 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
41 070 zł
Mediana
98 500 zł
Górny kwartyl
241 342 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.06.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Centrum Usług Społecznych w Lidzbarku Warmińskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lidzbark Warmiński.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.