Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość wybranych ofert
363 965 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa środków ochrony roślin - herbicydów Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka - część nr 1 zamówienia - dostawa herbicydów
    Cena wybranej oferty
    36 531 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa środków ochrony roślin - regulatorów wzrostu Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka - część nr 2 zamówienia - dostawa regulatorów wzrostu
    Wartość umowy
    7752 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa środków ochrony roślin - insektycydów Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka - część nr 3 zamówienia - dostawa insektycydów
    Wartość umowy
    50 281 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa środków ochrony roślin - fungicydów Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka - część nr 4 zamówienia - dostawa fungicydów
    Wartość umowy
    265 048 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa środków ochrony roślin - adiuwantów Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka - część nr 5 zamówienia - dostawa adiuwantów
    Wartość umowy
    4353 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka

Zamawiający Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka (Kołuda Wielka, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków ochrony roślin dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 363 965 zł. Złożono 19 ofert.

Łączna wartość ofert
363 965 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 marca 2026

    Termin ofert: 16 marca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    15 czerwca 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPHU “FITOCHEM” Mirosław i Zbigniew Kowalewscy Spółka Jawna (części 1, 2, 4, 5); AMPOL - MEROL Sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 363 965,43 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail