Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa drogi gminnej - ul. Korczaka w Szczytnej

Zamawiający Gmina Szczytna (Szczytna, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej - ul. Korczaka w Szczytnej”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SzczytnaSzczytna, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 15 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SZCZYTNA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890718171

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wolności 42

1.4.2.)Miejscowość

Szczytna

1.4.3.)Kod pocztowy

57-330

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

74 8683 305

1.4.8.)Numer faksu

74 8683 020

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

szczytna@szczytna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.szczytna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność wynikająca z przepisów ustawy o samorządzie gminnym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00290046

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-15

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00270565

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

"Przebudowa drogi gminnej – ul. Korczaka w Szczytnej” Po zmianie: "Przebudowa drogi gminnej – ul. Korczaka w Szczytnej” 26) UWAGA : Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej. Termin wizji 22.06.2026 r. godz. 9:00. Wizja jest obligatoryjna. Siedziba Zamawiającego ul. Wolności 42, 57-330 Szczytna ( sala posiedzeń, 2 piętro ) oraz wyjście w teren. Wizja lokalna będzie przeprowadzona w obecności pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Szczytnej ( tel: 74 86 83 305 ) oraz projektanta.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-06-16 10:00 Po zmianie: 2026-06-26 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-06-16 10:05 Po zmianie: 2026-06-26 10:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-07-15 Po zmianie: 2026-07-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szczytna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczytna.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.