Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 305 w ramach wykonania infrastruktury związanej z drogą – oświetlenie drogi dla rowerów

Zamawiający Gmina Wschowa (Wschowa, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 305 w ramach wykonania infrastruktury związanej z drogą…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WschowaWschowa, Lubuskie (powiat Wschowski →)opublikowano 15 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wschowa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050787

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Wschowa

1.4.3.)Kod pocztowy

67-400

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

justyna.szewczyk@wschowa.pl

1.4.8.)Numer faksu

justyna.szewczyk@wschowa.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

justyna.szewczyk@wschowa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminawschowa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00289963

2.2.)Data ogłoszenia

2026-06-15

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00262017

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wojewódzkiej nr 305 w ramach wykonania infrastruktury związanej z drogą – oświetlenie drogi dla rowerów. 2. Całościowa inwestycja polega na wykonaniu oświetlenia drogi rowerowej na odcinku wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 305 na odcinku od km 68+700 m do około km 69+400. Na odcinku zaprojektowano dedykowane oświetlenie ciągu rowerowego. Ciąg oświetlić zgodnie z normą PN-EN 13201, za pomocą 18 latarni h=6 m z oprawami LED 28,8W z rozsyłem drogowym, barwa 4000K oraz poprzez przebudowę istniejących 12 słupów oświetlenia drogi. Zasilnie proj. Oświetlenia kablami doziemnymi z istniejącej latarni oświetlenia drogowego 0,4kV znajdującej się na działce nr 556 stanowiącej majątek Gminy Wschowa. 3. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:  montaż szafy kablowej,  ręczne oraz mechaniczne kopanie rowów dla kabli, zasypywanie rowów,  nasypanie warstwy piasku,  ułożenie rur osłonowych, układani kabli,  wykopy pionowe, przewierty mechaniczne,  układanie uziomów,  demontaż i montaż opraw oświetlenia zew.,  wymiana wysięgników rurowych,  montaż i stawianie słupów oświetleniowych,  badania pomontażowe. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wojewódzkiej nr 305 w ramach wykonania infrastruktury związanej z drogą – oświetlenie drogi dla rowerów. 2. Całościowa inwestycja polega na wykonaniu oświetlenia drogi rowerowej na odcinku wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 305 na odcinku od km 68+700 m do około km 69+400. Na odcinku zaprojektowano dedykowane oświetlenie ciągu rowerowego. Ciąg oświetlić zgodnie z normą PN-EN 13201, za pomocą 18 latarni h=6 m z oprawami LED 28,8W z rozsyłem drogowym, barwa 4000K oraz poprzez przebudowę istniejących 13 słupów oświetlenia drogi. Zasilnie proj. Oświetlenia kablami doziemnymi z istniejącej latarni oświetlenia drogowego 0,4kV znajdującej się na działce nr 556 stanowiącej majątek Gminy Wschowa. 3. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:  montaż szafy kablowej,  ręczne oraz mechaniczne kopanie rowów dla kabli, zasypywanie rowów,  nasypanie warstwy piasku,  ułożenie rur osłonowych, układani kabli,  wykopy pionowe, przewierty mechaniczne,  układanie uziomów,  demontaż i montaż opraw oświetlenia zew.,  montaż wysięgników aluminiowych mocowanych do istniejących słupów na wys. 6m wraz z oprawami,  montaż i stawianie słupów oświetleniowych,  badania pomontażowe.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-06-18 10:00 Po zmianie: 2026-06-19 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-06-18 10:30 Po zmianie: 2026-06-19 10:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wschowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wschowa.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.