Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
744 953 zł
Umowa zawarta
15 czerwca 2026
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 744 953 zł – 816 432 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia (T)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Dębina

Zamawiający Urząd Morski w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Dębina”, wybierając ofertę wykonawcy GENERAL ENGINEERING KOWAL Sp. z o.o. Wartość umowy: 744 953 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Urząd Morski w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 15 czerwca 2026
Wartość umowy
744 953 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GENERAL ENGINEERING KOWAL Sp. z o.o (Szczecin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 744 953,00 zł (umowę zawarto 15 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 744 953,00 zł do 816 432,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

URZĄD MORSKI W SZCZECINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000145017

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Stefana Batorego 4

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-207

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

48 914403423

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ums.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ums.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ums.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Bezpieczeństwo żeglugi i ochrona środowiska morskiego.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Bieżące utrzymanie wałów na polu
refulacyjnym Dębina

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eaebf065-826f-4a0b-9471-e2c8834bc863

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00289809

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00157060/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Dębina

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00224985

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PO-II.2610.22.26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1095452,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace polegające na bieżącym utrzymaniu wałów na polu refulacyjnym Dębina.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45247200-2 - Roboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

744953,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

816432,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

744953,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GENERAL ENGINEERING KOWAL Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513253986

7.3.3)Ulica

Transportowa 1 lok. 23

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-715

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

744953,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45247200-2Roboty w zakresie budowy tam i inny…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Morski w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 744 953 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45247200-2 (Roboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GENERAL ENGINEERING KOWAL Sp. z o.o (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.