Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
3146 zł
Umowa zawarta
26 maja 2026
Okres realizacji
do 20 kwietnia 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 3146 zł – 3356 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy częściowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa licencji oprogramowania firmy Adobe dla jednostek organizacyjnych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Zamawiający Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa licencji oprogramowania firmy Adobe dla jednostek organizacyjnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Paweł Owczarzak EUPOL. Cena wybranej oferty: 3146 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 12 czerwca 2026
Cena wybranej oferty
3146 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Paweł Owczarzak EUPOL (Środa Wielkopolska), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 3 145,64 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 3 145,64 zł do 3 355,82 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 kwietnia 2027 r..

  • 5

    Postępowanie dotyczyło sukcesywnej dostawy licencji oprogramowania firmy Adobe.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6750007570

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Jana Matejki 13

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-157

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@asp.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.asp.krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/asp_krakow/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa licencji oprogramowania firmy Adobe dla jednostek organizacyjnych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-438d8616-6ac8-415c-b508-be9874d0f0d9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00288804

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00087041/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywne dostawy licencji oprogramowania firmy Adobe dla jednostek organizacyjnych ASP im. Jana Matejki w Krakowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00209028

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.2630.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

114469,92 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa licencji oprogramowania firmy Adobe Systems Software Ireland Limited w ramach umowy Adobe VIP nr umowy FAA1527322C73D38AF0A dla jednostek organizacyjnych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3145,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3355,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3145,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paweł Owczarzak EUPOL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861493189

7.3.3)Ulica

Palinkiewicza 3

7.3.4)Miejscowość

Środa Wielkopolska

7.3.5)Kod pocztowy

63-000

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

80456 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-04-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3146 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Paweł Owczarzak EUPOL (Środa Wielkopolska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.